PS3 Harddisk Değişimi

Bluviper

Üye
9 Tem 2013
83
0
Arkadaşlar öncelikle Merhaba
Benim sorunum benim ps3 160 gblikti ve hiçbir sorun yoktu hatta bir ara jailbreak bile atmaya çalıştım yeni versyonlar fln attım bir türlü olmadı sonra dedimki bunun hafızasını yükseltim bende 500 gb harddisk vardı bunu ps3 e taktım versyon atmaya çalıştıgımda atamadım 160 gb lik harddiskide biçimlendirmiştim ne denediysem ps3 açılmadı sonra başka bir ps3 ten versyonu atıp kendi ps3 me taktım yine açılmadı bundan önce usb portlarındada hiç bir sıkıntısı yoktu bunun açılmama nedeni nedir???

YARDIMINIZ İÇİN TEŞŞEKÜR EDERİM :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.