PSD Paylaşım Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0
Hayırlı olsun. Sorum var şimdi bu psd ler bizemi ait olucak yoksa başka grafiker youtuber ların psd leri olurmu ?

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Kulübümüz Günceldir ve Paylaşımlar Açıktır...Konu Dışı Sohbet Zamanı Sona Ermiştir.Paylaşımlara Başlayalım...

Kukurina

Üye
24 Eyl 2016
167
0
Renklerden
Yine Benden :/
Logo PSD
Link : Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

Y40olZ.jpg

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
öyle diyorsunuzda ben şimdi temiz bir dosyanın virus totalini alırım ama burda virüslü dosya atarım bunu kimse anlamazki en iyisi kendimiz virüs totalden bakmak

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
öyle diyorsunuzda ben şimdi temiz bir dosyanın virus totalini alırım ama burda virüslü dosya atarım bunu kimse anlamazki en iyisi kendimiz virüs totalden bakmak

Eğer öyle birşey olursa zaten paylaşan kişi ihbar edilir.Bir de milletin o kadar kolay kanacağını düşünemiyorum.İnsanlar salak değil sonuçta...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hazır Youtube Kapak Tasarımları 2 [PSD]

1N5q05.png

İndir ~

Virüstotal eklemiyorum çünkü "Yandex" Virüslü dosyaları kabul etmiyor :)

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Arkadaşlar artık sohbet kapanmıştır.Konu dışı konuşan olursa ihbar edilecektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.