Pubg Mobile 10 Yıllık Yasaktan Kurtulmak

YusufHan81

Üye
24 Haz 2020
123
18
Merhaba bi kac ay once ban yedim 10 yil pubg mobile config kullanimi config dedigim gfxtool bilen bilir ondan dolayi ban yedim hesabin banini nasil acabilir veya actirabilirim yardimci olmaniz dilegiyle cevaplarinizi merakla bekliyorum yardimci olabilicek cikarsa cok sevinirim cihaz kastigi icin gfxtool actim diye ban yedim.

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
1
101
HWID değiştirebilirsen banın kalkar. 2-3 sene önce bu yöntemle yapmıştık. Google'dan araştırabilirsin.
onun olması için telefonun rootlu olması gerekiyodur

Merhaba bi kac ay once ban yedim 10 yil pubg mobile config kullanimi config dedigim gfxtool bilen bilir ondan dolayi ban yedim hesabin banini nasil acabilir veya actirabilirim yardimci olmaniz dilegiyle cevaplarinizi merakla bekliyorum yardimci olabilicek cikarsa cok sevinirim cihaz kastigi icin gfxtool actim diye ban yedim.
benim arkadaşda gözümün önünde hile yapıyor diye 10 yıl ban yemişti torunları oynar artık ve senin banda kalkmaz

Konuyla ilgili çeşitli videolar vardır muhakkak araştırman gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.