Pubg Mobile Hakkında Düşünceleriniz ve Yanlış Bulduklarınız

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
861
165
İstanbul
Genelde tekli girerim, ben biraz görselciyim girer görev yapar 100rp olur bırakırım, öyle taç olayım as olayım vs kasmıyorum. Oynarken keyif alıyorum. Misal m416 ve m24 tür silahlarım hep, başka silah görevi yoksa bu ikisiyle oynarım. Genelde 6x le uzaktan adam ararım. Kafasına sıkınca daha bir keyifli oluyor. Oyun alanı daraldıkça m4 e geçerim. Onda da susturucu mutlaka, 2x ten fazla dürbün kullanmam yakın mesafede. böyle saçma huylarım var. ama keyif alıyor muyum evet. sonuna kadar hem de

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
838
161
Liverpool UK
Oyunun çıktığı ilk zamanlar savaş oyunuydu. Saçma sapan kostümler ve özellikler eklediler. Bu yüzden oyunun ciddiyeti kaçtı. Şu an barbie giydirme oyunu oynarım bu oyunu oynamam.

help_23

Üye
20 Haz 2023
200
55
5 dk her yerde
Genelde tekli girerim, ben biraz görselciyim girer görev yapar 100rp olur bırakırım, öyle taç olayım as olayım vs kasmıyorum. Oynarken keyif alıyorum. Misal m416 ve m24 tür silahlarım hep, başka silah görevi yoksa bu ikisiyle oynarım. Genelde 6x le uzaktan adam ararım. Kafasına sıkınca daha bir keyifli oluyor. Oyun alanı daraldıkça m4 e geçerim. Onda da susturucu mutlaka, 2x ten fazla dürbün kullanmam yakın mesafede. böyle saçma huylarım var. ama keyif alıyor muyum evet. sonuna kadar hem de
ben de genelde tek girerim benim tercihim ise bir uzak mesafe otomatik (m416) bir de yakın mesafe olarak (M762, ump-45) Keskin Nişancıyı Pek oynamam ama oynarsam'da sağlam oynarım çünkü tam 1. sezondan beridir oynuyorum hatta ondan önce de steam de ilk çıktığında oynamıştım sonra geri işte mobili çıkıyor diye haber yapmışlardı bende de o zaman bir tane grandprime vardı çok güzel zamanlardı ya

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,367
349
Sezon 7 den belli oynardım şu sezon 19 dan sonra oyun çöp oldu rp ödülleri saçma değmez botlar çoğaldı covid zamanındaki pubg yi özlüyorum bırakalı 1.5 yıl oldu 72 level hesab ban yedi ne yapalım(hileden)

26 Haz 2016
2,822
603
pub-g Bilgisayar versiyonu için şunları düşünüyorum. Çok yüksek potansiyeli olan bir oyun ama oyun motoru çok yavaş bence. Daha iyi olabilir. Daha yüksek oyuncu sayılarına ulaşabilir. Oyun motoru buna maalesef ket vuruyor benim fikrim.

Insurgency isimli bir oyun var, yaklaşık 8 yıldır falan oynarım. Küçük yapılı bir oyun. 8 gb boyutu var düşünün.. Oyun motoru çok iyi. CS den iyi diyebilirim. Oynayışı çok etkiliyor. Ben bu konularda pek fikir sahibi değilim. (oyun motorlarında vs.) Ben aldığım zevke bakarım oyunda. Insurgency motoruna yakın olsaydı eğer Pub-G inanılmaz yerlere gelebilirdi. Pub-g 2-3 sene sonra konuşulmayan unutulan bir oyun olacaktır.

freebsd

Üye
24 Nis 2020
192
80
Pubg 2017'lerde güzeldi. Çoğu oyuna ek özellikler gele gele saçmalaşıyor. Kimsenin ek özellikler istediği yok. Bloodhunt oynamanı tavsiye ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.