PUBG Mobile Hile

Dark Heart

Yeni üye
26 Mar 2022
40
17
Değerli THT üyeleri ben pubg mobile oynunu severim ama uc ler parayla satıldığı için ben satın almak istemiyorum bunu ücretsiz nasıl alabilirim bilenler yardım edebilirmi
Oyunda nasıl hile kullana bilirim onu da yazarsanız sevinirim

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Değerli THT üyeleri ben pubg mobile oynunu severim ama uc ler parayla satıldığı için ben satın almak istemiyorum bunu ücretsiz nasıl alabilirim bilenler yardım edebilirmi
Oyunda nasıl hile kullana bilirim onu da yazarsanız sevinirim
oyunda uc hilesi diye birşey yok hiçbirine inanma hepsi montaj
config kullanabilirsin genel hile olarak birde esp ler var sharpshotter bu android için rootlu vip hile, pc içinde bilmiyorum

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,410
888
Millî İstihbarat Teşkilatı
Onun için bir hile yapamazsın yaptım diyen varsada arkadaşımızın dediği gibi sahtedir. Hesap çalmak için hile yaptım derler.
Başka türlü nasıl alabilirim? Sorusuna ise yanıtım şöyle olucaktır; bazı oyunlar için olan forum sitelerinde paylaşılabiliyor onun haricinde config kullanabilirsin.

Dark Heart

Yeni üye
26 Mar 2022
40
17
bak dostum ben oyunda bir adamla çatışıyordum ve ben ona dp ile bütün mermimi içine boşalttım o önümde dans etti ve sonrada beni öldürdü bu normalmi

Dark Heart

Yeni üye
26 Mar 2022
40
17
bug degil ben oyuncuyu macin sonuna kadar izledim sanki diger oyunculari ve esyalari eliyle koymus gibi buluyordu ve infaz ediyordu ne kadar mermi yesede cani ufacik bile azalmiyordu adida cok garip sadece karisik harf sayi sembollerden olusuyirdu ve oyundan 43 lesle cikdi

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
bug degil ben oyuncuyu macin sonuna kadar izledim sanki diger oyunculari ve esyalari eliyle koymus gibi buluyordu ve infaz ediyordu ne kadar mermi yesede cani ufacik bile azalmiyordu adida cok garip sadece karisik harf sayi sembollerden olusuyirdu ve oyundan 43 lesle cikdi
Hiledir o zaman efendim pek bilgim yok

Son düzenleme:

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
logo.png

Malesef UC Hilesi Söz Konusu Değildir
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.