Pubg mobile kasmadan nasıl oynarım

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
Selamün Aleyküm Abiler Ablalar Kardeşlerim Ben Pubg Mobile Oynuyorm Fakat Kasma Sorunum Var Yani Kasıyor İnternetteki Tüm Fps Arttırmaları Denedim Hala Kasıyor Hileylede Oynuyorum Hilesizde Oynuyorum İkiisindede Aynı Kasma Var Yani Hile Açınca Ekstra Bir Kasma Söz Konusu Değildir Bunu Nasıl Çözebilirim Bilgisayarım Özellikleri.

GmNZ3y.png

YQpd4a.png

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Hocam Onları Nasıl Yapıcam Acaba Daha Detaylı Bir Bilgi Verirmisiniz ?

Merhaba,

Bilgisayarım> Sağ tık> Özellikler> Gelişmiş Sistem ayarları > Performans Ayarlar> En iyi performans için ayarla.

Ayrıca oyunda ki optimizasyon kaynaklı bir sorun kasma. Güncellemelerle bunu gidermeye çalışıyorlar fakat giderildiği de söylenemez.

Son düzenleme:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,407
Hocam Bilgisayar Konusunda Pek Bilgim Yok Onu Nasıl Yapacağım

Hocam ekran kartınızın marka modelini şu şekilde öğrenebilirsiniz

Çalıştır>dxdiag yazarak acilan pencereden ekran bölümünü seçin ekran kartı modeliniz orada gözükecek tir

Marka ve modelini öğrendiğiniz ekran kartınızın driverinizi yükleyebilirsiniz

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
15
ZONGULDAK'lı
Merhaba,

Bilgisayarım> Sağ tık> Özellikler> Gelişmiş Sistem ayarları > Performans Ayarlar> En iyi performans için ayarla.

Ayrıca oyunda ki optimizasyon kaynaklı bir sorun kasma. Güncellemelerle bunu gidermeye çalışıyorlar fakat giderildiği de söylenemez.

10 milyarlık pc ile oynuyorum ekran kartı 1080 Ti Donuyo cıldırıyorum ya :D

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Merhaba Sisteminde Yuksek fps almak istiyorsan kasmadan rahat Oynamak istersen Aşagidakinin aunisini Yapmanı Ömeririm

Performans Bilgileri ve Araçları'nı açmak için Başlangıç düğmesine Başlangıç düğmesinin resmi
ve ardından Denetim Masası'na tıklayın. Arama kutusuna Performans Bilgileri ve Araçları yazın ve sonuç listesinden Performans Bilgileri ve Araçları'na tıklayın.
Görsel efektleri ayarla'ya Yönetici izni gereklidir
tıklayın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
Görsel Efektler sekmesine tıklayıp En iyi performans için ayarla'ya ve ardından Tamam'a tıklayın. (Daha az etkili bir seçenek için Bilgisayarım için en iyi olanı Windows seçsin'i belirtin.)

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, oyunu oynarken arkaplanda çalışan diğer uygulamalar belleği tüketeceğinden kasmalar olabilir. Siz de arkaplanda çalışan uygulamaları kapatarak bellek temizliği yapabilirsiniz. Eğer bunları yaptıktan sonra tekrar kasma gibi sorunlar yaşıyorsanız, oyunun grafik ayarlarını "düşük" ya da "orta" yapınız. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.