Çözüldü Pubg tetiği

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Merhaba 10 liraya kıytırık, çakma bir tetik aldım. GM 8 cihazında çalışmıyor. Ne yapmam lazım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,062
36
443
THT's database
10 TL'lik bir parçadan ne bekliyorsun? 10 TL'lik bir parçayı tamir veya geri iade etmek biraz mümkün değil. 10 TL cebinde kalsaydı senin için daha makbul olurdu. Sana tavsiyem; Bundan sonrası için üzerine bir tık daha ekleyerek, daha kaliteli bir parça almandan yana olacaktır. Pahalı bir şey almana gerek yok fakat en ucuzu (çakması da) işini görmez. Güvenli bulduğun alış/veriş sitelerden, ortalama bir fiyat olanlara bak ve yorumlara göre değerlendirerek, al. Elindeki işini görmese de, ortalama bir fiyatta aldığın makul bir tetik cihazı işini görecektir.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Kardeşim Aynen Leo Hocanın da Belirttiği Gibi 10 TL Diyorsun. 10 TL'ye Sen Nereden Aldın Onu Çalışırsa Şaşırırdım Zaten. Burada Gezdim Bazı Telefoncular Satıyor. 30 Liradan Aşşağı Bulamassın. Geçmiş Olsun Canını Sıkmana Gerek Yok.

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Bu durumda iade şansın varsa yapabilirsin. Donanımsal bir sıkıntısından ötürüde olabilir. Ancak burda suç tamamiyle sende 10tl'lik birşey alsan bile önceden gerekli araştırmaları yapıp alman gerekmekteydi. Telefonunuz bu gibi tetikleri karşılıyor mu ? gibi.

llPyschopathll

Yeni üye
6 Şub 2019
39
0
Sana tavsiyem tetik kısmı ****l olanlara bak, eğer telefon algılamıyor olsaydı bütün dokunmatik ekran çalışmazdı. Çünkü dokunmatik ekranların çalışma prensibi insandan aldığı statik elektriktir. Elindeki o çalışmayan parçaya bak. Statik elektriği ileticek ****l bağlantı yok. M e t a l yazıyorum neden sansürledi ki :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.