Pvp Server Hackleme IP Bulma

xx98xx

Üye
15 Şub 2012
183
0
İstanbul
Bugunlerde Serverıme saldırı var bu saldırıyı yapan kısı portta açık olduğunu soyledı(Çoğu Serverde Varmış)Bunun Uzerıne Arastırma Yaptım

Metin2 Pvp DDOS Saldırısı Yapmak ! Girişleri Kapatmak Serverı Çökertmek

Size Sprut Programı İle DDOS Saldırısı

Yapılıyormus Doğrumudur Sprut Adlı Programı Bulamadım Indırme Lınkı Olarak Yoksa başka yollarlamı oynuyorlar bılemedım ama sayfada yazdığı seylerle aynıları oldu

Start a Basın. Saldırı Başlasın.

* 5 Dakika Bekleyin Yada Daha Fazla Size Kalmış..

5dk Içın Saldırıyorlar Ya CHlerı Kapatıyorlar Yada Sıtemı Bunu Nereden Oğrenebılırım Yapmayı Ve Bu Açığı Kapatmayı

BENIM IÇIN ONEMLI OLAN BU PROGRAM DOPRUMU INDIRME LINKI BILIYORSANIZ KONU VS.. VEREBILIRMISINIZ ONLARIN SW SINI YAPICAĞIMM!!!!!!!!!!!!

DDOS SALDIRISIYMIS YUKARDA BILGILER :confused::confused::confused::confused::confused:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.