PyPhisher Phishing Tool

zipeX

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
265
3
94
Cambridge
Merhaba, Bugün size Phishing ( Oltalama) saldırısı olan bir Tool'dan bahsedeceğim.

İlk önce Terminalimizi açıyoruz ;

Kod:
git clone https://github.com/KasRoudra/PyPhisher.git

Yazarak toolumuzu kuruyoruz. ( Burada bir kaç güncelleme yapacaktır. cloudlfare,ngrok vs.)

Daha sonra ;

Kod:
ls
]

Kod:
cd PyPhisher
]

Daha sonra

Kod:
python3 pyphisher.py
]
diyerek başlatıyoruz. Karşınıza bir ekran çıkmak isteyecek authtoken isteğinize göre cevaplayabilirsiniz. (N) Diyerek geçebilirsiniz)

Ve şu anda tool hazır, yaklaşık 78 tane hizmet mevcut kaçı sağlıklı olarak çalışıyor bilemiyorum.

* Buradan hangi hizmeti seçecek isek onu yazıyoruz, ben örnek amaçlı facebook güvenlik hizmeti üzerinden göstereceğim.

Seçtikten sonra bize mask url ( gölge) isteyip istemediğimizi soruyor.

Ben www.facebook.com üzerinden işlem göstereceğim, siz istediğiniz url'yi yazabilirsiniz.

Daha sonra ''Ngrok üzerinden isterseniz '' Nr Masked'
'' CloudFlare üzerinden isterseniz '' Cf Masked

* CloudFlare öneriririm, Artık Hazır geriye sadece linki karşı tarafa yedirmek kalıyor. Buda sizin Sosyal Mühendisliğinize kalmış.

[/CODE]

Son düzenleme:

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Suspend yiyor mu
Merhaba, Bugün size Phishing ( Oltalama) saldırısı olan bir Tool'dan bahsedeceğim.

Kod:

Yazarak toolumuzu kuruyoruz. ( Burada bir kaç güncelleme yapacaktır. cloudlfare,ngrok vs.)

Daha sonra ;

Kod:
ls
]

Kod:
cd PyPhisher
]

Daha sonra

Kod:
python3 pyphisher.py
]
diyerek başlatıyoruz. Karşınıza bir ekran çıkmak isteyecek authtoken isteğinize göre cevaplayabilirsiniz. (N) Diyerek geçebilirsiniz)

Ve şu anda tool hazır, yaklaşık 78 tane hizmet mevcut kaçı sağlıklı olarak çalışıyor bilemiyorum.

* Buradan hangi hizmeti seçecek isek onu yazıyoruz, ben örnek amaçlı facebook güvenlik hizmeti üzerinden göstereceğim.

Ben www.facebook.com üzerinden işlem göstereceğim, siz istediğiniz url'yi yazabilirsiniz.

* CloudFlare öneriririm, Artık Hazır geriye sadece linki karşı tarafa yedirmek kalıyor. Buda sizin Sosyal Mühendisliğinize kalmış.

[/CODE]

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Eline sağlık geçenlerde yardım merkezinde bir arkadaş araştırıyordu bende korkarakten pyphisher önermiştim hala çalışıp çalışmadığından emin değildim çalışıyor olmasına sevindim başarılı konu eline sağlık tekrardan

25 Mar 2019
71
1
19

Kod:

Daha sonra ;

Kod:
ls
]

Kod:
cd PyPhisher
]

Daha sonra

Kod:
python3 pyphisher.py
]

[/CODE]
Eline sağlık. Güzel bir anlatim ve çalışma olmuş hazır Tool isteyenler için güzel bir seçenek

*dosya bir zip dosyası değil diyor bunun çözümünü nasıl sağlayabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çingen302

Yeni üye
29 Ağu 2023
27
7
Arkadaşlar bunu sosyal mühendislik olarak yedirmek için bu göndereceğiniz pyphisher linki çok basit ve inandırıcı olmuyor bu linki sanki gerçektende bir gmailden gelmişcesine nasıl düzenleriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.