Python Anti-virus (Androide özel)

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,026
7
1,055
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
hlv8vo8.jpeg

Merhaba THT bugün sizlere kendi toolum olan VT tanıtacam VT virüstotal API destekli bir tooldur
Bu toolu kullanmak için ilk öncelik taranacak dosyayı toolum olduğu diziye getirmelesiniz.
örnek bir denem için "key.txt" adlı bir dosya bıraktım kullanması basit ve sade olan bir tool

dsuoh5t.jpg

Github:GitHub - trojanx6/vt
Buradan @whitend06 hocama çok teşekkür ediyorum bu tool'da bana yardımcı olduğu için

1hr9s1t.jpeg

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,420
7
2,035
35
Osmaniye 80
Eline sağlık. Bunu gördüğüm iyi oldu aklima fikir geldi benim projem bittiginde analizini yapıyorum tabi ama sana bitmiş son halini atsam kendi projende dahil 2 3 projeden geçirebilirmisin. ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,420
7
2,035
35
Osmaniye 80
Ben konuyu okumadim başlıkta android görrmem yetti konu tarihine baktim yazdim.

Sorun olmaz heralde .py gömebilirim ama işim yok benim Python ile ama içine py gömersem denersin açarim datayi sana ama o öyley olmasada sen gene ben hallederim hocam dersen yine atarim sana apk

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,026
7
1,055
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Ben konuyu okumadim başlıkta android görrmem yetti konu tarihine baktim yazdim.

Sorun olmaz heralde .py gömebilirim ama işim yok benim Python ile ama içine py gömersem denersin açarim datayi sana ama o öyley olmasada sen gene ben hallederim hocam dersen yine atarim sana apk
Proje tam olarak ne acaba , suanlik yapmam ama merak ettim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.