Çözüldü python ders kaynakları

kronos1996

Üye
1 Nis 2016
127
0
kocaeli
1. Merhaba Arkadaşlar Araştırdım Ama Bulamadım
( Python Program Dili ) Ders Veren Site Varmı
Veya ( Python ) Ders Veren Site Bilen Varmı
Varsa Link Atabilirmisiniz

2.Python Program Dili İle İstediğim Tüm Uygulamayı
( Örnek : Flood Programı )
Android Telefona Yapabilirmiyim

Yardım Ederseniz Ne Mutlu Bana

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
https://www.youtube.com/channel/UCsVPvhbHrjYDbRet7RbX6NA
https://www.youtube.com/channel/UCZNZj3mkdCGJfCoKyl4bSYQ

Bu 2 link işini görür sanırım . Daha çok var ama forumumuzdada bunlar önceden paylaşılmıştı. Python ile birçok şeyi yapabilirsiniz . Yani bir kısıtlama yok Android dahil Fakat C dilleri ve java Dillerinide bilmeniz iyi olur python öğrenmesi kolay ve esnek bir dildir. Başlamak için iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

Dostum bak sabahtan beri bir suru konuya sacma sapan oneri yapiyorsun androidle c ne alaka yahu python kullandirtiyorsun.

Adam akilli uygulama java ile yapilir android icin native kod yazarsin ve google tarafindan onerilende budur

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Dostum bak sabahtan beri bir suru konuya sacma sapan oneri yapiyorsun androidle c ne alaka yahu python kullandirtiyorsun.

Adam akilli uygulama java ile yapilir android icin native kod yazarsin ve google tarafindan onerilende budur
Bir alakası var demedım.

Programlama dili öğrenmek istediğini nereden başlaması gerektığını soyledı bende C dillerinide gözden geçirmesini python ile başlaması kolaylık açısından iyi olacağını söyledim.

Kişisel yorumlarım sizi rahatsız edıyor veya yanlış boş yorum attığımı duşunuyorsanız "Ihbar" butonunu kullanınız.

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Bir alakası var demedım.

Programlama dili öğrenmek istediğini nereden başlaması gerektığını soyledı bende C dillerinide gözden geçirmesini python ile başlaması kolaylık açısından iyi olacağını söyledim.

Kişisel yorumlarım sizi rahatsız edıyor veya yanlış boş yorum attığımı duşunuyorsanız "Ihbar" butonunu kullanınız.
B
Hangi birini ihbar edicem yeni baslayan adam c le basla mi denir once ne alanda ne yapmak istedogi sorulur
Hobi amacli mi professional mi baktigi sorulur oneri ona gore yapilir havadan herkese ayni cevabi veriyorsun herkes ayni seyi mi yapmak istiyor adam yanlis yonlendirip zamanini neden bosa harcatiyorsun bilginiz olmayan konuda ahkam kesiyorsunuz

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
( Shadow QQ ) ve ( NightBreather )
Kardeşlerim Öncelikle Tartışmanıza Gerek Yok
Sorum Anlaşılmamış Sanırım

Benim bahsettigim seyin senin sorunla alakasi yok senin soruna zaten cevap var forumda vir cok konu var zaten cidden iyi yazilmis ihan3t mesela onun konulari zztri xdebron bunlarin konulari disindakileri okuma hepsi jitu diyemiycem cunju tum konulara hakim degilim ama bubarkadaslarin konulari sana vir kac fikir verecektir yazilim isinde en onemli seydir zaman yonetimi

kronos1996

Üye
1 Nis 2016
127
0
kocaeli
Pythonnn

Python Program Dili İle Bilgisayara , İos ve Android Telefonlara Programlar ve Uygulamalar Yapabilirmiyim Ne Gibi Programlar ve Uygulamalar Yapabilirim ve Python En Güçlü Dilmidir ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.