Python dili için kitap önerisi?

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
İyi günler arkadaşlar BM 1. sınıf öğrencisiyim python dersleri almaya başladım. daha önce istihza üzerinden baştan sona Python öğrenmiştim ancak temel seviyeydi. Bana bol örnekli orta/ileri seviye Python Kaynağı önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Bir dili vs. öğrenmek için en iyi yer kendi dokümantasyon buradan bakabilirsin ayrıca sol tarafta book list var oradan önerilen kitapları görebilirsin. Türkçe olsun istiyorsan ve kitap olsun istiyorsan Kodlab, Abaküs Kitap gibi yerlere bakabilirsin.

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
Bir dili vs. öğrenmek için en iyi yer kendi dokümantasyon buradan bakabilirsin ayrıca sol tarafta book list var oradan önerilen kitapları görebilirsin. Türkçe olsun istiyorsan ve kitap olsun istiyorsan Kodlab, Abaküs Kitap gibi yerlere bakabilirsin.

teşekkür ederim ama ingilizce oalrak kaynak çok olsada anlamaya çalışmakla çok vakit kaybediyorum ve zaten az olan zamanım hiç yetmiyor. Türkçe kaynak olarak hangi yayınların olduğunu biliyorum öğrenmek istediğim C ve C++ : DEITEL & DEITEL tarzı alanında çok kulllanışlı olan kitaplar Python için hangisi/hangileri bunu bulmak.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Kendi docs larını okuyabilirsiniz. Biraz zorlanabilirsiniz çünkü ingilizce :)

\edit

Açıkçası piyasadaki kitapların çoğunun içeriği hep aynı ve hepside internette hatta internetteki videolarda mevcut. Önerim şu ki pek bir faydasını görebileceğini düşünmediğimden.... Alma :):

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.