Yazılım | Programlama Python Eğitim Setlerini Nasıl Bulabilirim?

_Crasher_

Yeni üye
27 Mar 2021
39
0
sivas
arkadaşlar python dilini öğrenmeye çalışıyorum güzel bir eğitim sitesi vb varsa atabilirmisiniz

iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Cevap: python eğitim

Merhaba,

THT Forum Yöneticilerimizden Ceys Komutanımız Python konusunda ileri seviye bilgiye sahiptir. Bu yönde siz üyeler ile paylaştığı konuyu aşağıda ki link'te bulabilirsiniz.

Ayrıca BTK Akademi üzerinden Python Başlangıç ve İleri Seviye eğitimlerine de katılabilirsiniz. Bu sayede öğrendiğiniz bilgilere karşılık Devlet Onaylı Sertifika'da alabilirsiniz.

Link ==> AXPA

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram
Merhaba ilk önce Udemy kurslarıyla başlamanızı öneriyorum. Ondan sonra Btk Akademiye bakmalısınız. Çünkü bana göre Btk Akademideki kurslar biraz daha anlaşılması zor. O yüzden ilk önce Udemy bakarsanız daha rahat olur diye düşünüyorum. Ayrıca Btk akademideki eğitimi bitirince sertifika da alabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

llslowll

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
363
4
Üst Düzey
Merhaba bedavaya kimse bişi vermez araştır bul
Bende aklının alamıyacağından fazla set var hepsini ücretsiz buldum
Kimseyle paylaşmıyorum bulmak saatlerimi aldı diye bilirim araştır bul.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.