Python İçin Kitap Önerisi

ysfens091

Üye
4 Eyl 2021
80
10
Arkadaşlar öncelikle kitap almak mantıklı mı sizce? Benim kitap isteme nedenim kitap okumayı sevdiğim için hem okuyarak hemde çalışarak kendimi geliştirmek sizde düşüncelerinizi yazarsanız mutlu olurum.

60K80RU

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
281
44
VATAN
Arkadaşlar öncelikle kitap almak mantıklı mı sizce? Benim kitap isteme nedenim kitap okumayı sevdiğim için hem okuyarak hemde çalışarak kendimi geliştirmek sizde düşüncelerinizi yazarsanız mutlu olurum.
https://www.hepsiburada.com/sifirdan-uzmanliga-python-programlama-atil-samancioglu-pm-HB00000WJ0QE Udemy hocası Atil Samancıoğlu'nun bu kitabı işini fazlasıyla görecektir. Okuma yoluyla öğrenmenin akılda kalıcılığı görsele göre daha iyidir güzel düşünmüşsün şimdiden başarılar dilerim :)

theFeWx

Yeni üye
2 Şub 2022
19
6
atıl samancıoğlunun giriş kitabı var bir arkadaş linkini bırakmış bendede var aynı kitap tavsiye ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.