Python ile nasıl rat kodlanır?

20 Tem 2020
102
0
Sql
Merhaba,

Arkadaşlar yeni bir yola giriyorum Python öğreniyorum bugünden başladım. İnşAllah istediğim yere ulaşırım.

Pythonla trojan kodlamak mümkün mü ama portsuz bağlantı araçı olarak site veya başka birşey kullanmam mümkünmü?

Şimdiden herkese teşekkürler.

20 Tem 2020
102
0
Sql
Merhaba, evet yapılabiliyor ama önce öğrendiğiniz dil hakkında temel bilgi sahibi olmayı hedefleyin. Başarılar dilerim

Teşekkür ederim. Yok sıfırdan başlıyorum zaten. Ve canlı olarak yani şirket de öğreniyorum buda benim için daha rahat bir olanak sağlıyor. Umarım başarılı olurum.

Bağlantı için web siteleri kullanabilirsin, kurbanlar web servisine istek atıp cevap alırlar. İletişim bu şekilde olur.

Anlatımınız için teşekkürler. Umarım ileride öğrendikden sonra bu işlemi yapacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.