python ile sms gelmesini sağlaya bilecegim bir numara yapa bilir miyim?

duman7576

Yeni üye
17 Eki 2023
1
0
python ile sms gelmesini saglaya bilecegim sim karti olmadan kullanabilecegim bir telefon numarası olustura bilir kiyim olustura biliyorsam nasıl?
 

AimPluqqed

Üye
25 May 2020
157
50
T.C.
Böyle birşey yok diyebiliyorum fakat bazı sitelerden sanal numara satın alabilirsin ve bunlarla sms alma , gönderme arama yapabilirsin iyi forumlar. :)
 

elooaaat

Yeni üye
13 Haz 2023
3
2
Direk ücretsiz bir şekilde kullanabileceğin bir şey yok. internette numara kiralayan bir çok site var bunların genelde api desteği oluyor anca onu entegre edip kullanabilirsin.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.