Yazılım | Programlama python mail atma kodu nedir?

_Crasher_

Yeni üye
27 Mar 2021
39
0
sivas
selam THT üyeleri,

python dilini öğrenmeye çalışıyorum Forum Yöneticilerimizden Ceys Komutanımızın yaptığı python derslerine bakıyorum ama daha bitirmedim
ve acilen bana mail atabilen bir prgoram yapmaml azım programı yaptım ama sadece bana mail atmasını ayarlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden teşekkürler :muzip

xKURSADx

Yeni üye
12 Mar 2021
23
0
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=SR92w_Bfmtg&list=PLWctyKyPphPiul3WbHkniANLqSheBVP3O&index=46"]https://www.youtube.com/watch?v=SR92w_Bfmtg&list=PLWctyKyPphPiul3WbHkniANLqSheBVP3O&index=46[/ame]

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
967
79
Merhaba Değerli Üye;

Bunu Yapabilmek İçin Selenium veya Requests Modüllerini Öğrenmeniz Gerekir. Bu Modüller Ne Yapar?

Bu Modüller Web Üzerinde Otomatik Komutları Uygulayabilen Botlar Oluşturabilirsiniz.

Örneğin Brute Force Aracı. Sizin Bahsettiğinize Benzer Bir Program ve Selenium Modülü İle Programlanabilir.

Örneğin İnstagram İçin Bir Brute Force Aracında Basitçe Bu Olaylar Döner;

Tarayıcıyı Aç

İnstagram.com /Login Gir

Kullanıcı Adına xxx Yaz

Şifreleri Sifreler.txt den Yazdır

Göndere Bas

İşte Bunları Selenium Modülüne Ait Komutlarla Yapabilirsiniz.

Aynı Şekilde Aynı Mantıkla;

gmail.com/Gönder Gir

Alıcıya xxx yaz

Konu İçeriğine Metin.txt İçindekilerini Yaz veya xxx metnini yaz

Göndere bas

Benzerinde Komutlar Vererek Yazabilirsiniz.

İyi Forumlar

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
808
Casterly Rock
Merhaba, İlk olarak smtplib ve email modüllerinin ilgili sınıflarını import etmemiz gerekiyor.
Kod:
import smtplib
from email.mime.multipart import MIMEMultipart
from email.mime.text import MIMEText
Gmail smtp sunucusuna 587 portu üzerinden bağlanıyorum:
Kod:
mail = smtplib.SMTP("smtp.gmail.com",587)          
mail.ehlo()
mail.starttls()

# gmail kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum.
mail.login("[email protected]", "xxxxxx")

Kaynak: Kaynak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.