Python Paketim : badpy (1.3)

TheSadError

Katılımcı Üye
28 May 2022
387
266
...
Burdan pakete ulaşabilirsiniz. Detaylı bir şekilde anlattım orada paketi. Paket esasen python kullanabileceğiniz bir hack packetidir. İçin dork brute focer vardır. Yani websitenin admin panelini arıyor. Bu toolu ben geliştirdim lütfen çalmayın. : D İçinde ayrıca locate modulu vardır yani ip sorgulama.Paketi her gün geliştirmeye çalışacağım. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler. @Helmsys abiyede bana teknik yardım yaptığı için teşekkürler. İyi geceler.

SyntaxErrorS

Yeni üye
8 Haz 2022
4
1
Burdan pakete ulaşabilirsiniz. Detaylı bir şekilde anlattım orada paketi. Paket esasen python kullanabileceğiniz bir hack packetidir. İçin dork brute focer vardır. Yani websitenin admin panelini arıyor. Bu toolu ben geliştirdim lütfen çalmayın. : D İçinde ayrıca locate modulu vardır yani ip sorgulama.Paketi her gün geliştirmeye çalışacağım. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler. @Helmsys abiyede bana teknik yardım yaptığı için teşekkürler. İyi geceler.
Ellerinize sağlık hocam güzel olmuş. Sabah kalkınca denerim.

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,652
cpp'taki hünerlerini burada göstermeye az kalmış. Birkaç düzeltme dışında gerekli eklemeleri zaten kendin yaparsın.
Düzeltilecek yerlerden ziyade düzeltilecek şeyleri söyliyeyim sen zaten anlar düzeltirsin.

Derleyici fonksiyondaki ilk return deyimini gördüğü an fonksiyondan çıkar. O yüzden return deyiminden sonra altına herhangi bir keyword ya da değişken yazman anlamsız olur.

iç içe try-catch(except) bloğu yapmana gerek yok bir adet try bloğundan itibaren istediğin kadar except bloğu ile oluşabilecek hatalı ayıklayabilirsin.

Python:
try:
    bla
    bla
    bla
except Hata1:
    ...
except Hata2:
    ...
except Hata3:
    ...
Gibi.
return ile birden fazla değer dönürmek istiyorsan değerler arasına "," koymalısın. Böylece o fonksiyon ile bir tuple veri döndürmüş olursun.
Bunlar koca kompozisyonda ufak yazım hataları tadında. birkaç silgi darbesiyle hallolur.

Eline Sağlık

TheSadError

Katılımcı Üye
28 May 2022
387
266
...
cpp'taki hünerlerini burada göstermeye az kalmış. Birkaç düzeltme dışında gerekli eklemeleri zaten kendin yaparsın.
Düzeltilecek yerlerden ziyade düzeltilecek şeyleri söyliyeyim sen zaten anlar düzeltirsin.

Derleyici fonksiyondaki ilk return deyimini gördüğü an fonksiyondan çıkar. O yüzden return deyiminden sonra altına herhangi bir keyword ya da değişken yazman anlamsız olur.

iç içe try-catch(except) bloğu yapmana gerek yok bir adet try bloğundan itibaren istediğin kadar except bloğu ile oluşabilecek hatalı ayıklayabilirsin.

Python:
try:
    bla
    bla
    bla
except Hata1:
    ...
except Hata2:
    ...
except Hata3:
    ...
Gibi.
return ile birden fazla değer dönürmek istiyorsan değerler arasına "," koymalısın. Böylece o fonksiyon ile bir tuple veri döndürmüş olursun.
Bunlar koca kompozisyonda ufak yazım hataları tadında. birkaç silgi darbesiyle hallolur.

Eline Sağlık
try , except leri çok kullandığımı söyliyemem ama kodumda kullandım paketler için inemeyen paketleri indirmek için .

'DarkNight

Üye
8 Haz 2022
203
203

Eline sağlık.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,053
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Eline sağlık güzel düşünülmüş bir modul zamanım olursa incelerim ☺️

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.