Python Stealer Problem

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Beyler selamlar öncelikle iyi hackingler dilerim. Ben bir stealer yaptım. işte klasik şeyler yapıyor. Aldıktan sonrada webhook üzerinden atıyor. Sorun şu ilk açılışta bir sorun yok sorunsuz bir şekilde hallediyor işini. Startup'a kaydetti ya kendini orada program açılıyor sorun değil fakat webhooka atmıyor. Normal mesaj atıyor program açıldı! diye fakat aldığı şeyleri atamıyor. Kontrol ettiğimde ise permission error yediğini farkettim listdirde bile perrmission error yemiş. Ama program açıldı! diye mesaj gönderebiliyor. neden file gönderemiyor gibi kafamı kurcalayan şeyler oldu.

PermissionError Photo:

lütfen bilmeyen kişiler yazmasın sallayıp geçiyosunuz!

Privarp

Anka Team Junior
8 Nis 2022
122
41
Beyler selamlar öncelikle iyi hackingler dilerim. Ben bir stealer yaptım. işte klasik şeyler yapıyor. Aldıktan sonrada webhook üzerinden atıyor. Sorun şu ilk açılışta bir sorun yok sorunsuz bir şekilde hallediyor işini. Startup'a kaydetti ya kendini orada program açılıyor sorun değil fakat webhooka atmıyor. Normal mesaj atıyor program açıldı! diye fakat aldığı şeyleri atamıyor. Kontrol ettiğimde ise permission error yediğini farkettim listdirde bile perrmission error yemiş. Ama program açıldı! diye mesaj gönderebiliyor. neden file gönderemiyor gibi kafamı kurcalayan şeyler oldu.

PermissionError Photo:

lütfen bilmeyen kişiler yazmasın sallayıp geçiyosunuz!
Merhaba sanırım .exe haline çevirmişsiniz yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi?

Privarp

Anka Team Junior
8 Nis 2022
122
41
evet exe haliyle fakat her açıldığında yönetici izni istemesi sence saçma değil mi? Ayrıca dediğim gibi kendisi açınca bir sorun yok startup açınca sorun var
Startup yönetici hakları ile çalışıyor çünkü bilgisayarda daha yüksek işlemler yapıyor bu bir sitede moderatör ve yönetici hesabı olarak düşünebilirsiniz yönetici hakları ile çalıştırdığınızda çekirdek seviyesinde çalıştırmış ve tam yetki vermiş oluyorsunuz kendi uygulamanız olduğu için riskli değil. Her açıldığında yönetici izini istememesini nasıl çözebileceğin hakkında bilgim yok maalesef sana başarılar diliyorum kolay gelsin.

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Startup yönetici hakları ile çalışıyor çünkü bilgisayarda daha yüksek işlemler yapıyor bu bir sitede moderatör ve yönetici hesabı olarak düşünebilirsiniz yönetici hakları ile çalıştırdığınızda çekirdek seviyesinde çalıştırmış ve tam yetki vermiş oluyorsunuz kendi uygulamanız olduğu için riskli değil. Her açıldığında yönetici izini istememesini nasıl çözebileceğin hakkında bilgim yok maalesef sana başarılar diliyorum kolay gelsin.
aklıma geldi bir şey iki tane program yapacağım. biri start.bat diğeri benim stealer start stealer.exe yi tetikleyecek

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
çalışmadı :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.