python tool login/register hakkında

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
ben bir tool programım icin üye girişi ve kayıt olma mainwindowu yaptım ama login ve register girişimi yapamadım ve ekstra olarak kayıt olan ve giren kişilerin bilgilerini txt kayıt ettirmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek varsa cok makbule gecer

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Niye txt'ye yazdırıyorsun ? Online bir database'e yazdır. Eğer açık kaynak kodlu bir şekilde paylaşacaksan kayıt sistemi yapmanın anlamı yok

19 Eki 2020
149
1
aklı başında program yapmak istiyorsan ftp, mysql gibi verileri program içerisinde bulundurma, bunlar illa kırılır. bir web sunucusuna isteklerle bunu gerçekleştir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.