Python Uygulama Yapma

odin2727

Yeni üye
14 Tem 2021
36
1
25
Merhaba arkadaşlar phaytonu iyi derecede bilirsem. tek başıma YouTube , tiktok gibi herkesin kullanabileceği uygulamalar yapabilirmiyim ?

venom34ed

Katılımcı Üye
6 May 2021
502
3
106
Merhaba arkadaşlar phaytonu iyi derecede bilirsem. tek başıma YouTube , tiktok gibi herkesin kullanabileceği uygulamalar yapabilirmiyim ?
python değil de java veya kotlin ile yazılıyor diye biliyorum sosyal medya uygulamalarını bende bi ara çok istiyordum yapayım diye ama yapsan bile tanıtım olması lazım büyük bir platform için 1milyon dolar falan gerekiyor yani paran yoksa ilerleyemezsin tek başına zor olur zaten. Bende merak salmıştım bi ara yapmak istiyordum ama tutmayacağı için vazgeçmiştim.

saezmee

Üye
18 May 2021
237
85
Hakkari
Öncelikle Selamın Aleyküm

Masaüstü programı geliştirmek için bir çok yazılım dilli gerekir ama sen python ile masaüstü geliştireceksen PYQt4 Idle kullanmanı tercih ederim.

Egec

Üye
19 May 2021
236
1
67
YouTube TikTok gibi uygulamaları yapmak çok emek ve bir ekip gerektirir. Ayrıca biraz bütçe gerekir. Küçük bir uygulama neden olmasın? Ama YouTube TikTok şirket. Onlar gibi bir uygulama yapmak o kadar basit değildir. Bir ekip bulup bilgisayarlar için bir program yapabilirsin. Mesela Windows 11 konusunda kendini geliştir ve onu bedavaya etkinleştirmeye çalış. İlerde insanlar deli gibi nasıl etkinleştireceğine bakacağını düşünüyorum. İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.