Python VC 1.0 Tek Tıkla Virüs Oluşturun !

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
logo.png

Herkese Merhaba Bugün Python İle Yapmış Olduğum Python VC 1.0 Programını Paylaşacağım
.
.

Kullanılan Dil: Python
Kullanılan Modüller: Tkinter, Tkinter Messagebox
Sürüm: 1.0

.
.
Programda İlk Başta Bizi Giriş Ekranı Karşılıyor
hclxhpk.PNG

Kullanıcı Adı: turkhackteam
Şifre: tht768
Giriş Yaptıktan Sonra file.bat diye bir dosya oluşturuyor ve şöyle bir ekran bizi karşılıyor.
enq211v.PNG

Burda seçtiğiniz tüm özellikler file.bat dosyasına eklenecektir.
Ve istediğiniz virüsü oluşturabilirsiniz...
İndirme Linki: Python_VC.rar dosyasını indir - download
VirüsTotal: VirusTotal

Github: GitHub - MTT768/Python-VC
NOT: Virüslü Göstermesinin Sebebi Virüs Oluşturmasıdır.

Son düzenleme:

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
921
647
Uzayda1yer
logo.png

Herkese Merhaba Bugün Python İle Yapmış Olduğum Python VC 1.0 Programını Paylaşacağım
.
.

.
.
hclxhpk.PNG

Giriş Yaptıktan Sonra file.bat diye bir dosya oluşturuyor ve şöyle bir ekran bizi karşılıyor.
enq211v.PNG

Eline emeğine sağlık kullanırım.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Teşekkürler
Eline emeğine sağlık kullanırım.
Teşekkürler
Ellerine sağlık usta github a upload edebilirsen daha kaliteli olacağını düşünüyorum
Teşekkürler zaten ekleyeceğim
Teşekkürler

logo.png

.
.

.
.
hclxhpk.PNG

enq211v.PNG

Yeni sürüm yakında

Moderatör tarafında düzenlendi:

LOEN

Katılımcı Üye
24 Mar 2022
408
504
offset
kaynak kodunu inceledim, başarılı, elinize sağlık muhammed.

edit:
şüphe çekmemesi için github reposuna ekleye bilirsiniz

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
138
Street
logo.png

.
.

.
.
hclxhpk.PNG

enq211v.PNG

başarılı olmuş elinize sağlık

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,652
logo.png

.
.

.
.
hclxhpk.PNG

enq211v.PNG

Yazdığınız kodu incelediğimde her işlem yapışta ilgili ".bat" dosyasını append "ekleme" kipinde açıyorsunuz. Yani ben bir seçenek seçtim ve o seçeneğe ait bat scripti yazılıp çalıştı. Sonra başka bir seçenek seçtim ve ilgili "bat" dosyasına script yazılıp çalıştırıldı. Şimdi şöyle bir sorun ortaya çıktığını düşünüyorum. "a" kipi ile açılan bir dosyaya bir yazma işlemi yaptığınızda her yazılan işlem bir önceki işlemin altına yazılıyor. Yani ben ilk başta tıkladığın bir butondan sonra tekrar bir butona tıkladığımda hem önceki işi hemde tıkladığım işi yapmış oluyor. Bunun önüne geçmek için her seferinde "w" yazma kipinde açarak her yazışta var olan işlemi silip yeni bir işlem yapmasına olanak tanıyabilirsiniz. Şöyle bir ekleme daha yapmanız gerekecek "w" kipinde açarsanız; dosya ilgili kullanıcıda olmayacağı için hata verecektir isterseniz os modülü ile bu hatayı yakalayabilirsiniz isterseniz "x" kipinde açarak olmayan dosyayı oluşturup içerisine yazdırabilirsiniz. Fakat bunda da bir hata verecektir o da FileExistError bu da ilgili dosyanın zaten bulunduğunu bildiren bir hata bunu try except ile yakalayarak işleminize devam edebilirsiniz.

Örnek bir kullanım ardından örnek kullanımın oluşturduğunu gösteriyorum:

Python:
with open("file.bat","a") as f:
    f.write("@echo off\necho Hello world!")
Python kodunu ilk run ettiğimizde her şey normal

Fakat ikinci run edişimizde ?

Yani demek istediğim önceki uyguladığınız işlemin sonuna yeni işlem ekliyor. Böylelikle başka bir butona tıklayıp o işlemi yapmak yerine önceki seçilen işlemlerle o işlemi gerçekleştiriyor. Ne demek istediğimi anladığınızı kabul ediyorum.

Elinize Sağlık

Son düzenleme:

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338
Ellerine Sağlık ama win10-11 de çalışmaz gibi ve bunu kullanmak saçma ya bana göre ipler benim elimde olucakki hacklemek'in bir anlamı olsun

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
logo.png

.
.

.
.
hclxhpk.PNG

enq211v.PNG

Ellerine saglik

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Yazdığınız kodu incelediğimde her işlem yapışta ilgili ".bat" dosyasını append "ekleme" kipinde açıyorsunuz. Yani ben bir seçenek seçtim ve o seçeneğe ait bat scripti yazılıp çalıştı. Sonra başka bir seçenek seçtim ve ilgili "bat" dosyasına script yazılıp çalıştırıldı. Şimdi şöyle bir sorun ortaya çıktığını düşünüyorum. "a" kipi ile açılan bir dosyaya bir yazma işlemi yaptığınızda her yazılan işlem bir önceki işlemin altına yazılıyor. Yani ben ilk başta tıkladığın bir butondan sonra tekrar bir butona tıkladığımda hem önceki işi hemde tıkladığım işi yapmış oluyor. Bunun önüne geçmek için her seferinde "w" yazma kipinde açarak her yazışta var olan işlemi silip yeni bir işlem yapmasına olanak tanıyabilirsiniz. Şöyle bir ekleme daha yapmanız gerekecek "w" kipinde açarsanız; dosya ilgili kullanıcıda olmayacağı için hata verecektir isterseniz os modülü ile bu hatayı yakalayabilirsiniz isterseniz "x" kipinde açarak olmayan dosyayı oluşturup içerisine yazdırabilirsiniz. Fakat bunda da bir hata verecektir o da FileExistError bu da ilgili dosyanın zaten bulunduğunu bildiren bir hata bunu try except ile yakalayarak işleminize devam edebilirsiniz.

Örnek bir kullanım ardından örnek kullanımın oluşturduğunu gösteriyorum:

Python:
with open("file.bat","a") as f:
    f.write("@echo off\necho Hello world!")
Python kodunu ilk run ettiğimizde her şey normal

Fakat ikinci run edişimizde ?

Yani demek istediğim önceki uyguladığınız işlemin sonuna yeni işlem ekliyor. Böylelikle başka bir butona tıklayıp o işlemi yapmak yerine önceki seçilen işlemlerle o işlemi gerçekleştiriyor. Ne demek istediğimi anladığınızı kabul ediyorum.

Elinize Sağlık
Zaten virüsü gelistirmek için yapıldı bu program ve bat kodlarını ekliyor hepsi bir arada daha iyi bir virüs olmazmi ?

Ellerine Sağlık ama win10-11 de çalışmaz gibi ve bunu kullanmak saçma ya bana göre ipler benim elimde olucakki hacklemek'in bir anlamı olsun
Yanlışlıkla yaptığım virüsü açınca win 10 da çalıştığını anladım :)

Teşekkürler
Emeğinize sağlık
Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.