Python3 kulübü/Yeni revizyon/TurkHackTeam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Merhaba arkadaşlar. Diğer kulüpten haberiniz vardır zaten. Mobilim rahat yazamıyorum o yüzden kusura bakmayın. Gerekli izin: TheKar1zma tarafından alınmıştır. Türkiye'de ünlü bile olabilecek, yepyeni bir kulüp yapacağız eğer herkes kurallara sağdık kalırsa tr deki en iyi platform olabilir
Kurallar:
1-Alıntı kesinlikle yoktur
2-Kulübe herkes girebilir ancak makalelerinizi skype dan "excel.tht" ye yani bana atacaksınız onayladıktan sonra paylaşılacak.
3- Argo kesinlikle yasaktır

Kurucu:Hacknology
Onursal üye: AlphaPack
Üyeler:
kebber
Painited
TheAbraham
MRDreAmsTR
NogayGokturk
rootsuz
B1LLS
DarknessGuardian
Siz yazdıkça editlerim. Şimdilik herkese iyi geceler​

Son düzenleme:

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Ekliyorum yazanları. Makalelerinizi skype dan yollarsınız:)
Edit: Tamamdır ekledim. Şuan tatilde olduğum için 2-3 gün makale paylaşamayacağım ama siz makalelerinizi skype dan yollarsanız bakarım. Kulüple ilgilenirim

Son düzenleme:

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Makaleler burdan paylaşılacağına ilgili bölümde konu şeklinde paylaşılması daha mantıklı olmamazmı vede konuyu makaleyi paylaşacak kişi açar konu altında post şeklinde paylaşılırsa hem konun takibi zorlaşır hemde konuyu arayan kişi aradığını bulmakta zorlanır.

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Makaleler burdan paylaşılacağına ilgili bölümde konu şeklinde paylaşılması daha mantıklı olmamazmı vede konuyu makaleyi paylaşacak kişi açar konu altında post şeklinde paylaşılırsa hem konun takibi zorlaşır hemde konuyu arayan kişi aradığını bulmakta zorlanır.

Hocam bir skype gelirmisiniz?

Alphapack

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
645
0
Bursa
Kulüp Yöneticisinin Verdiği Yetkiyle Bu Duyuruyu Paylaşıyorum​

5 Günden uzun süredir makale paylaşmayan ya da soru sormayanlar kulüpten çıkarılacaktır.
Özel bir durumunuz varsa Skype üzerinden Hacknology e ulaşınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.