Python'dan Sonra hangisini seçmeliyim ?

SDX

Üye
9 Şub 2023
52
19
beyler python dilini kendimce bitirdim diyebilirim. şimdi hangi yazılım dilini seçmem lazım? aslında aklımda php var ama java hakkında da hoş şeyler söylüyorlar arafta kaldım. Bilip tercih ettiğiniz yazılım dilleri ve avantajlarını bildirirseniz çok sevinirim.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
824
315
aşırı zor diyorlar c# hakkında 💀
hocam bakın ona bakarsak her dil her dilin bir kütüpanesi var yani her dil kendi içliğinde zorluğu var o yüzden yapay zeka yardım alabilirsin sahsen ben onun sesli asitanı var telefonda sohbet bile ediyorum ne yessem diye kahvalıda yemek yaptırıyorum ona öyle diyim

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Java C#'a göre daha da zor bir dil ama öğrenildiği zaman da çok işine yarıyor. Çoğu şirket java developerlarına daha fazla para veriyor çünkü çok zor ve çok fazla gerçekten iyi bilen yok

• Beğen
Tepkiler: SDX

SDX

Üye
9 Şub 2023
52
19
Java C#'a göre daha da zor bir dil ama öğrenildiği zaman da çok işine yarıyor. Çoğu şirket java developerlarına daha fazla para veriyor çünkü çok zor ve çok fazla gerçekten iyi bilen yok
java ile hack araçları vb.. yazılabilir mi , tabi hack aracı çok genel kavram oluyor ama :d

Quantum PH

Üye
2 Mar 2024
70
33
New Jersey
beyler python dilini kendimce bitirdim diyebilirim. şimdi hangi yazılım dilini seçmem lazım? aslında aklımda php var ama java hakkında da hoş şeyler söylüyorlar arafta kaldım. Bilip tercih ettiğiniz yazılım dilleri ve avantajlarını bildirirseniz çok sevinirim.
Amacını söylesen sana daha fazla yardımcı olabilirdim fakat pythondan sonra bence yorumlama kapasiteni genişletmek adına lua veya Perl,go,cobol gibi daha farklı amaçlara yönelik,değişik programlama dilleri öğrenebilirsin.

Misal ben popüler çoğu programlama dilini az buçuk biliyorum(python,Perl,javac#,javascript,html,sql vs bu liste baya uzun) bu aralar değişiklik olması bakımından assembly diline merak saldım.
Amaç iş olmayınca gerisi sorun olmuyor.

SDX

Üye
9 Şub 2023
52
19
Amacını söylesen sana daha fazla yardımcı olabilirdim fakat pythondan sonra bence yorumlama kapasiteni genişletmek adına lua veya Perl,go,cobol gibi daha farklı amaçlara yönelik,değişik programlama dilleri öğrenebilirsin.

Misal ben popüler çoğu programlama dilini az buçuk biliyorum(python,Perl,javac#,javascript,html,sql vs bu liste baya uzun) bu aralar değişiklik olması bakımından assembly diline merak saldım.
Amaç iş olmayınca gerisi sorun olmuyor.
sağolun

BaranVeo

Yeni üye
21 Haz 2020
10
0
C+ C# Üzerinden devam etmeni öneririm, seviye olarak zor gelmez Python'dan sonra. PHP Seviyesine geldiğinde mutlaka PHP üzerinden ilerle önü açık bir dil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.