Rank Lazım

HackTugra

Üye
28 Şub 2013
113
0
23
Ankara
RANK LAZIM YARDIM

Arkadaşlar Ben Değişik Bir Rütbe Sistemi Uyguluyorum, O Yüzden Diğer Forum Rankları Benim Siteme Uymuyor. Sitemi Yeni Kurdum, Neredeyse Herşey Tamam Ama Tek Eksiğim Rütbe Rankları. Acil Olarak İhtiyacım Var Ranklara. Yardımınızı Bekliyorum...

İstediğim Ranklar:

Kurucu
Administrator
Co-Admin
Super Mod
Moderatör
Grafiker
Coder
Defacer
Asistan Mod
Gold Üye
Üye

Bu Arada Rankın Yanında CHT Yazarsa Süper Olur, Ama Yazmasa Da Olur Siz Bilirsiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
sanırım konuyu okumadınız :D
benim istediğim rütbelerle uyuşmuyorlar ki bunlar :D sağolun yinede ilginiz için :)

Rankları yapabilirim ama ona değicek birşey olması şart.
Modumuzda örnek Ranklar vermiş ücretli yapılır diyor yani. :RpS_rolleyes:

Örnek bir çalışma:
vjyvt.png

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Sen beni yanlış anladım shadow ücretle yapıyor verdiği rank'da örnek ranklar.
Ben yapabilirim ama ps'im süresi bitti.

Ücretsiz yardım edebilirler herşeyin bir karşılığı var bu forumda başka forumlarda.
Sen karşılığını vericeksin ama yardım bölümünde kimse yardımcı olamaz.
Grafiker arkadaşlara özelden ulaş bence :RpS_rolleyes:

HackTugra

Üye
28 Şub 2013
113
0
23
Ankara
Sen beni yanlış anladım shadow ücretle yapıyor verdiği rank'da örnek ranklar.
Ben yapabilirim ama ps'im süresi bitti.

Ücretsiz yardım edebilirler herşeyin bir karşılığı var bu forumda başka forumlarda.
Sen karşılığını vericeksin ama yardım bölümünde kimse yardımcı olamaz.
Grafiker arkadaşlara özelden ulaş bence :RpS_rolleyes:

onlar kabul etmedi kişiye özel çalışma yapmıyorlarmış. ayrıca shadow abi ücretin neyse veririz yapıcakmısın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.