Rapid'ten İstediğin Kadar İndir Kod Yazma Derdine Son [BY Halil K]

22 Ocak 2008
89
0
Balıkesir
Rapidshare için işte kesin çözüm.(Bu defa kesin!!!)

Beklemeden artık dilediğiniz kadar dosya rapidshare sitesinden download yapabilirsiniz...

30 Günlük Sürümdür. Sistemde Tutmak Parayla

100% denenmiştir! çALIŞMAKTADIR!!

Bekleme yok
Güvenlik kodu derdi yok
Hemen tıkla
Hemen İndir.

Küçük Boyutlu Bir Proramdır. BAzen İnen Programlar Açılmayabilir

Nasıl Kullanırım ?

Programı ilk açtığınızda açılan pencerede bazı ayarlar yapabilirisiniz.Download yapılan dosyaların
nereye kayıt yapılacağı gibi ama ayarlarla oynamasanız iyi edersiniz..

Ayarlar penceresini ok liyoruz ve asıl programla işte karşı karşıyayız.

Sol üste bulunan artı işaretini tıklıyoruz ve download linkini yapıştırıyoruz.
Bu işlemi dilediğimiz kadar tekrarlayabiliriz yani limit yok.

Bazen İndirme Yarıda Kalırsa Bilgisayarı Resetleyin Bilgisayar açıldığında İndirmeye Devam Edecektir.

Kendi Uplaod'tım Emeğe Saygı!! Güle Güle Kullanın.

https://tik.lat/BDcOC

https://tik.lat/dSkyI

Rar Pass: şehitlerölmez

Son düzenleme:
22 Ocak 2008
89
0
Balıkesir
kendim denedim ama bazen inen dosyalar açılmıyor dediğiniz doğru ama çok yakında ona bir çözüm bulacağım ben 3 tane program indirdim sadece 1 açıldı.Belkide Tek tek indirmemiz gerekiyordur birde oyle deneyin.

Son düzenleme:

meo.1907

Üye
12 Ocak 2008
201
1
ya KEndın denemeden nıe mILlete yOLLUon anlamam kı_? baska sıteden kopyala ypısdı r ne ala mEmleket yaaaa

4 Kas 2006
92
0
valla arkadaşlar url bölümüne yapıştırdım ve indirmeye başladı şuan % 2 de. yanlız inen dosya çalışır mı bilemem. Ama görüntüde indiriyo... Eğer işe yararsa emeğe sağlık derim.

the hacKING

Katılımcı Üye
14 Tem 2007
357
5
ya brak modem kapa aç war abi en sağlamı zaten rapid happy hour diyip duruyo bunla ilgili 1500 tane program denedim 3 günde çözümü bulunuyo....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.