Rat çözüm

H3RM3S

Yeni üye
24 Haz 2020
28
3
Merhaba arkadaşlar rat ile ilgili bir sorum olacak
Rati kurdum karşı tarafa attım açmasına rağmen benim kurbanlarım bölümünde gözükmüyor. Aynı ağda olan cihaza attığımda ratı kurbanlarım bölümünde gözüküyor.nedreni nedir?

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
692
24
Rati kurdum karşı tarafa attım açmasına rağmen benim kurbanlarım bölümünde gözükmüyor. Aynı ağda olan cihaza attığımda ratı kurbanlarım bölümünde gözüküyor.nedreni nedir?
Virüsü gizlediğinden emin olmalısın virüs takılırsa güvenlik duvarına geçmiş olsun. Bana göre virüs yapmayı değilde gizlemeyi araştırın yoksa virüs yapması kolay en kötü msfvenom dan yaparsın 1 tane.

H3RM3S

Yeni üye
24 Haz 2020
28
3
Virüsü gizlediğinden emin olmalısın virüs takılırsa güvenlik duvarına geçmiş olsun. Bana göre virüs yapmayı değilde gizlemeyi araştırın yoksa virüs yapması kolay en kötü msfvenom dan yaparsın 1 tane.
Herşey tamam örneğin ben sana rat attım sende çalışmıyor ama kendime rat atınca calsiyor. Bilgisayarına aynı agdan olduğum için bunun ben nasıl çözerim

st4inl3s5

Üye
2 Şub 2022
62
25
Public ağlarda trojan çalıştırmak için statik ip ye sahip olmalısın bunu ISS den belli bir ücret karşılığında edinebilirsin ya da ngrok gibi servislerle port yönlendirme yapabilirsin fakat her ngrok u açtığında sana verilen site değişecektir yani pc yi full açık tutman gerekicek en iyisi statik ip almak.

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
İp sabitlemen lazım dostum,yani sen şuan localip üzerine yani senin modern wifine bağlı olanlarla yapabilirsin sadece. bunuda duck dns ile ip sabitleyip ücretsiz bir şekilde yapabilirsin. iyi formlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.