RAT için NO-IP Sıkıntısı Çekenler Girsin!

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Bütün kurbanlarınızı kaybetme riskiniz var! Çözüm burada!

ayrac.png
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda çoğu kişinin No-Ip sitesine giremediğini fark ettim ve araştırmalarım sonucu ( 100% emin değilim ama ) No-IP'nin kapatıldığını öğrendim ve tahminimce 6-7 ay içinde bütün domaninler gidecek bu yüzden şuanda RAT kullanan arkadaşlar şimdiden farklı bir DUC kullanıp kurbanlarını oraya güncellemesini tavsiye ederim aksi takdirde eğer domainler giderse 1000 tane kurbanınız varsa bile 0 adet kalacaktır. Bu konuyu okuyupta esgeçmeyiniz lütfen. kurbanlarınızı bu DNS üzerine update ediniz..

Özet olarak arkadaşlar no-ip kapandı ve yeni yöntemi sizlere sunmak istiyorum.
ayrac.png

Resimli ve detaylı olarak anlatım başlasın!​
Öncelikle Duck DNS sitesine gidiyoruz.​
Arından programı indirelim lazım olacak tıklayınız.
ayrac.png

Ardından sırayla bu işlemler uyguluyoruz.​
ayrac.png

DkdvMv.png

m8k9P0.png

EER1YZ.png

jYW75m.png

ayrac.png

Şimdi gelelim Kuruluma​
ayrac.png

3Rq4P0.png

R6P5B7.png

pYWQ9r.png

yn3ORk.png

66Xz80.png

WrQOEm.png
ayrac.png

Bunları yaptıktan sonra programın ayarlarını yapalım.​
ayrac.png

PErbPd.png

gLW1Z0.png

9pdB2Z.png

Ve işte bu kadar.!
ayrac.png

Artık kullandığınız RAT'a aldığımız domain adını girmemiz yeterli olacaktır.
Mesela RAT kullananlar için şöyle örnek vereyim. no-ip yerine "ahmeto234.duckdns.org" gireceğiz. ( siz ne aldıysanız onu gireceksiniz. )
Saygılarımla iyi günler dilerim.
Ve lütfen takıldığınız veya yapamadığınız yerler olursa yorumda belirtiniz yada özel mesaj yoluyla bana bildiriniz. Gerekli desteği sağlayacağım.
Lütfen konu işinize yaradıysa bir yorumu esirgemeyin ve beğen buttonuna tıklamayı unutmayalım.
NOT : Arkadaşlar benim hipotezim bu yönde eğer site kapatıldıysa bir süre sonra domainler gidecek ve bu yüzden tavsiyem kurbanlarınızı garantiye alın yanılıyor da olabilirim ama bu yöntem şuan için daha kalıcı.​
ayrac.png

NOT : Arkadaşlar kurulum yaptıktan sonra programı açarken JRE vb. hata alanlar birazdan vereceğim linkten java'yı indirip kurunuz sorun düzelecektir.
Java Runtime Environment (JRE) - Free download and software reviews - CNET Download.com

Hala hata almaya devam ederseniz masaüstündeki ikona sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gider diyin. Yad el ile tek tek deneyiniz.

Son düzenleme:

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Ellerine sağlık babacanım:) konu ilgi görür ve yararlı oldugu anlaşıldıgında sabite alınabilir yetkili babacanlarım tarafından:)

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
İnternet kafelerde genellikle DeepFreeze kullanılır pek bir işe yarayacağını sanmıyorum Trojanın..
ANTİ DEEPFREEZE yaz çıkar deep freeze şifresiz girersin boot thawed dersin ve reset at ve bak deep freeze devredışı kaldı sonra trojanı çalıştır ve tekrar anti dep freze çalıştır bu sefer boot frozeen de reset at artık pc de trojanın war...

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
[ı]emeğine sağlık verdim teşekkürünü ...[/ı]
Rica ederim teşekkürler.
ANTİ DEEPFREEZE yaz çıkar deep freeze şifresiz girersin boot thawed dersin ve reset at ve bak deep freeze devredışı kaldı sonra trojanı çalıştır ve tekrar anti dep freze çalıştır bu sefer boot frozeen de reset at artık pc de trojanın war...

Fakat Anti DeepFreeze indirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatması gerekir.
Bunun içinde ekstra para verecektir. Yeniden başlattığı zaman süresi sıfırlanacak.
Ekstra masraf fakat yapılmayacak şey değil.
Ayrıca DeepFreeze güncelse her zaman Anti DeepFreeze kullanamaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.