RAT için NO-IP Sıkıntısı Çekenler Girsin!

SlavaHack

Üye
23 Nis 2015
54
0
PIC16C57
Yararlı Bir Paylaşım Lakin Tor Browse Üzerinden veya Başka Proxy İle Siteye Girilebiliniyor.Kendim Keşifettiğim Bir Yöntem Bu.

ahmortika

Yeni üye
15 May 2016
4
0
Kardeşim çok teşekkürler fakat programı indirmek için siteye girdiğim zaman açılmıyor site yardımını bekliyorum teşekkür ederim şimdiden

can3062

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
699
1
Antalya
Eline sağlık kardeşim. Ben bu programı bayadır kullanıyorum javada güncel ama bugün çalıştırdığımda domain ve tokeni doğru girdiğimde ''başarılı '' bildirimi gelmiyor.Yardımcı olursan sevinirim iyi günler

kralsongur

Yeni üye
26 Haz 2016
1
0
kayseri
eline sağlık çok güzel olmuş ama ben duck dns nasıl indiricem anlamdım sitedeki install bölümü çok karışık geldi bana

cCcobra

Yeni üye
17 Tem 2016
1
0
Selamın aleyküm cümletten daha yeniyim abi ben indireme yerine nerden girerim cevaplarSan Sevinirim KOLAY GELSİN

istak

Üye
5 Haz 2016
116
0
Duckdns yi yapıyorum portu aciyorum kontrol ettim sıkıntı yok fakat site aktif degil nasıl cozerim arkadaşlar

ATAK2023

Yeni üye
15 Tem 2015
7
0
kardeş duckdns yi indirdikten sonra her zaman açmak gerekirmi.?
(her bilgisayarı açtıgımızda)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.