Rat Kullanacaksınız Ama Port Açamıyomusunuz ?

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,120
10
Her masada Var
Ben Bunları biliyodum Unutmuştum Saol Kardeşim Ama Benim Bi Skıntım Var nasıl teamspeak 3 lunix ypabilirim pc üzerine vps almadan ??

9 Ocak 2013
137
0
Pc den
Bir yardım Ederseniz sewinirim.Birde ben hakops rat kullanıyorum.kendimde denedim çalışıyor.birine attığımda gelmiyor.böyle bir hata alınca anladımki portta bir sorun var

uqnvp.png

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Darkcpmetla port açtıkta modem arayüzünden açmaya gerek varmı çünkü darkcometla açınca açık gözüküyor modemle açınca kapalı gözüküyor

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
yararlı paylaşım

eyw kardeşim saol amacımız yardımcı olmak :)

Darkcpmetla port açtıkta modem arayüzünden açmaya gerek varmı çünkü darkcometla açınca açık gözüküyor modemle açınca kapalı gözüküyor

Dostum bu ikinci olay çogunluk bütün modemlerde gerçekleşiyor ama bazı modemlerde bu olmuyor.Darkcoment ile açtığında direk arayüze eklenmesi gerekiyor ama dediğim gibi bazılarında eklenmiyor.Sanırım senın modeminde bunlardan hem darkcomente eklemen hemde arayüzden açman gerekiyor..

Mafia1453

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
400
1
Nereye...
Allah senden razı olsun babacanım:) bak bu güzel oldu hergün ben port açamadım yardım edin diyenlerin çok işine yarayacaktır babacanlarım:) elin yüreğine sağlık babacanım:) başarıların daim olur inşallah :)

ustama katılıyorum eline gözüne yüreğine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş darkcoment le açmayıda öğrenmiş oldum sağol :)

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
Evet arkadaşlar yardım merkezinde bu sorunla ilgili yüzlerce konu açılıyo.Bazı açılan konular ise 'Ben wifinin şifresini çaldım ama arayüz şifresini bilmediğimden port açamıyorum' veya 'Modemle Hiç biri iletişim Yok' veya 'Port açmamıyorum/Açıyorum ama port aktifleşmiyo' Gibi sorunları olanlar için bu konuyu açma gereği duydum
[/B]​

çözüm var mı​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.