Rat Kullanacaksınız Ama Port Açamıyomusunuz ?

steveaustin123

Yeni üye
14 Eki 2014
36
0
bu böyle oluyor ama o sitede port açık değil diyor
QXodtnD.png

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Resim linkleri kırık düzeltir misiniz acaba ?
resimleri düzenlermsnz

//// Resimler Düzeltilmiştir ////

bu böyle oluyor ama o sitede port açık değil diyor
QXodtnD.png

Canyouseemee sitesine çok güvenme herzaman doğru sonucu vermıyor çünki.Sen darkcomentte local server oluştur.(Yani 127.0.0.1) ve bağlantı gelip gelmediğine bak geliyosa port açıktır :)

Mnyking

Yeni üye
30 Haz 2014
25
0
Ellerine Sağlık Bilgili Ve Yararlı Bir Konu.
Ama eğer oraya kendi ıp yazıp ve portumuzu açarsak karşı saldırıda çok kolay bir şekilde hacklenebiliriz onun yerine no-ıp kullanmak daha mantıklı değilmi

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Ellerine Sağlık Bilgili Ve Yararlı Bir Konu.
Ama eğer oraya kendi ıp yazıp ve portumuzu açarsak karşı saldırıda çok kolay bir şekilde hacklenebiliriz onun yerine no-ıp kullanmak daha mantıklı değilmi
kendı ipimiz değil o modemin arayyuzunun adresı ondan hacklemenmeyız merak etme.Diğerde local ip dir. Oda kendı pc mızde serverımızden baglantı almamız ıcındır.Local ip iile zaten karşı taraftan baglantı alamayız.Onun ıcın no-ip kullanmalıyız :)

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
Bu portun nasıl çalıştıgını en kolay nasıl öğrenebilirim ? O site çalışmıyor. Ve ondan sonraki cümleyide anlamadım ?

qaqass

Yeni üye
17 Nis 2015
21
0
abi bir sey soruyum sen port acdiginda manuel oraya url kismina hangi url yazmisdinsa onu yazdin ama bi baska vidyoda ipv4 adresini yaziyo
ben hangisini yazim

carakenan

Üye
26 Şub 2014
204
1
İstanbul
Benim anlamadığım, birçok program port açma olayı olmadan çalışıyor(
mesela teamveawer) neden trojanda bu gerekiyor ki?

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Port acamiyanlar proxy kullanin yada vpn vpn kesin cozumdur ustunuze aldigin ipleri portlarina bakin acik olan portlardan girin

sefa53

Yeni üye
1 Kas 2014
6
0
Ağ Geçidini yazıyorum ama hata veriyor ve sayfa açılmıyor acaba internette mi sorun var anlayamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.