rat nasıl atabilirim?

Çözüm
rat var ama nasıl atıcam bilmiyorum biri yardımcı olabilir mi
Rastgele insanlara atıcaksan ki bence yapma suç yakalanırsan naneyi yersin
Aklımdaki senaryo youtubeye video çek illegal bi konu olsun diyelim kişisel veri sızıntıları gibi genellikle bunu yapan insanlar data elde etceğini zannedip dediğin herşeye uyarlar iyi fudlarsan çok büyük bi kitleye virüs yedirirsin
Böylelikle açıktan yararlanan siber teröristlere virüs atmış olursun.
İyi forumlar

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,349
23
623

Bu sana yardımcı olabilir

Letaniss

Üye
5 Kas 2022
226
86
Unknown
Dostum Merhaba Öncelikle Virüslerin Çalışma Mantığını Araştırdınmı Yoksa Ona Göre At Virüsünü.

Bu sana yardımcı olabilir
Dostum Attığın Başlık Reverse Shell İle Sisteme Payload Yolluyor Bu Rat Değil Lütfen Yanlış Bilgi Vermeyelim Kimseye.

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,024
79
861
lihtgTHT.php
Merhabalar, RAT var dediğine göre sanırım oluşturmuşsun ve çalışan bir RAT elinde var. Bu RAT’ı çeşitli dosyalarla birleştirip yayabilirsin. Bunun dışında biraz sosyal mühendisliğini de işin içine katarak karşı tarafa daha rahat şekilde yedirebilirsin. Fakat bunları asla ve asla Türk ve Türk vatandaşlarına yapmamaya dikkat et. Esenlikler.

Rapx13

Üye
1 Kas 2023
56
1
6
Rastgele insanlara atıcaksan ki bence yapma suç yakalanırsan naneyi yersin
Aklımdaki senaryo youtubeye video çek illegal bi konu olsun diyelim kişisel veri sızıntıları gibi genellikle bunu yapan insanlar data elde etceğini zannedip dediğin herşeye uyarlar iyi fudlarsan çok büyük bi kitleye virüs yedirirsin
Böylelikle açıktan yararlanan siber teröristlere virüs atmış olursun.
İyi forumlar

Çözüm

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Merhabalar

sosyal mühendislik yöntemi kullanarak yapabilirsiniz.

Zararlıyi en kabiliyetli yazmanın yolu o yazdığın programlama dilindeki profesyonel ligine bağlı

Birde her şeyden önce işletim sistemi mimarisini bilmek lazım o yoksa her şey ezbere gider

Rat atma işi daha çok senin sosyal mühendisliğin kurbana yedirme tarzın

Ama benim gözümde daha ve en değerlerin biri ise bu rati progra.lamaktir

bu bilgiler işinize yarayabilir.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.