Çözüldü Rat yapabilen & geliştirebilen arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
Beyler ben portu açmak para ile oldugu için vpn ile felan ayarlayarak yapıyorum bu yöntem sadece nj rat'Da çalışıor fakat nj ratı bir arkadas editlemis gold edition onu ekledim ama yetmiyor arkadaslar eğer daha ultra editleyicek arkadaslar olursa lütfen şunları eklesinler lütfen;
1-Görev yöneticisini devre dışı bıraksın
2-Kendini Windows'a kayıt etsin
3-Format haricinde silinemesin

Moderatör tarafında düzenlendi:

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Elimdeki işler bittikten sonra var bir projem yalnız port açmak parayla derken? Ne portu parayla?

Yukarıdakileri NjRat kullanarakta yapabilirsiniz.

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
Elimdeki işler bittikten sonra var bir projem yalnız port açmak parayla derken? Ne portu parayla?

yapamıyorum varmı kardeş bi ayarı varsa atarsan minnettar olurum

benim modemde port açmak ücretli

Moderatör tarafında düzenlendi:

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
benim modemde port açmak ücretli

Kullandığın modemin modeli nedir?

Görev yöneticisini devre dışı bırakma: Uzaktan komut istemini kullanabildiğiniz ve dosya yükle&çalıştır yapabildiğiniz için bu şekilde yapabilirsiniz.

Kendini Windowsa Kaydetsin: Windowsa kaydetmek derken eğer sistem dizinlerine kayıt anlamında ise bunu server hazırlarken kopyalama bölümünden ayarlayabilirsiniz.

Format haricinde silinemesin: Virüslü dosyayı bilgisayarda birkaç konuma kopyalatın ve fudlayın virüsü ayrıca kendisini takılan her aygıta kopyalayan bir betik yazıp onu çalıştırabilirsiniz.

cemx42

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
315
0
Zaten bu dediklerin bende var hatta video bile atarım ama paylaşmam wirrshrak bile yakalamayan ratı kimse ayrına vermez

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
Kullandığın modemin modeli nedir?

Görev yöneticisini devre dışı bırakma: Uzaktan komut istemini kullanabildiğiniz ve dosya yükle&çalıştır yapabildiğiniz için bu şekilde yapabilirsiniz.

Kendini Windowsa Kaydetsin: Windowsa kaydetmek derken eğer sistem dizinlerine kayıt anlamında ise bunu server hazırlarken kopyalama bölümünden ayarlayabilirsiniz.

Format haricinde silinemesin: Virüslü dosyayı bilgisayarda birkaç konuma kopyalatın ve fudlayın virüsü ayrıca kendisini takılan her aygıta kopyalayan bir betik yazıp onu çalıştırabilirsiniz.

Huawei HG630a

Görev yöneticisi bölümünü anlamadım

Kendini windowsa kaydetsin seçeneği yok sadece temp var oda olmuyor masaüstüne atıor

Nasıl kopyalıycam pc yi kontrol edemiyorum okadar fazla :/

TurkHackAnkara

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
607
4
Aynen
Beyler ben portu açmak para ile oldugu için vpn ile felan ayarlayarak yapıyorum bu yöntem sadece nj rat'Da çalışıor fakat nj ratı bir arkadas editlemis gold edition onu ekledim ama yetmiyor arkadaslar eğer daha ultra editleyicek arkadaslar olursa lütfen şunları eklesinler lütfen;
1-Görev yöneticisini devre dışı bıraksın
2-Kendini Windows'a kayıt etsin
3-Format haricinde silinemesin

Port açmak hiçbir modemde ücretli değildir istnistnasızdir bu. Format haricinde silinmeyen virüs yapılamaz bir tane Ubuntu Live USB ile açarsın pcyi bulunduğu dizine gelir sağ tıklayıp silersin. Wiresharkın görmediği rat diye birşey yoktur. Yazdıklarım dan hiçbir istnistna yok.

Son düzenleme:

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Modem arayüzünden internet->Port Yönlendirme Bölümünden yapabilirsin ücretli port yönlendirme olayı hiç görmedim de duymadım da.

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
Port açmak hiçbir modemde ücretli değildir istnistnasızdir bu. Format haricinde silinmeyen virüs yapılamaz bir tane Ubuntu Live USB ile açarsın pcyi bulunduğu dizine gelir sağ tıklayıp silersin. Wiresharkın görmediği rat diye birşey yoktur. Yazdıklarım dan hiçbir istnistna yok.

Çok yanlış biliyorsun kardeşim ben bu sorunu 1 yıldır çekiyorum araştırmadıgım forum , site kalmadı.

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Wirrdhrak geçildi günaydın kardeşim hatta video bile çeker atarım yakalanması imkansız wirrshrak yakalayamaz Not:Video geliyor Bekle :)

Keşke öncesinde yazmayı en azından programın adını yazmayı öğrenseydin. Neyse konuyla alakasız olarak yapmışsın bu yorumu ama WireShark nedir ne işe yarar bir öğren öncesinde.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Zaten bu dediklerin bende var hatta video bile atarım ama paylaşmam wirrshrak bile yakalamayan ratı kimse ayrına vermez

Ya şuraya ego yapmak için gelme, millete zerre yardımın yok. Ego yapmak için geliyorsun, ego yapacaksan yardımda da bulun. Her hafta birine "Yok şunu yapıyorum, yok bunu yapıyorum." diyorsun. Ona ne?

ProconsuL

Üye
30 Tem 2017
82
0
Bende Huawai HG255s kullanıyorum ve port açmayı yapamıyorum. Açıyorum ratı ayarlıyorum fakat port açık görünmüyor ve rat çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.