Rat

redhack3459

Yeni üye
20 Eyl 2015
38
0
Merhaba arkadaşlarlar darkcomet veya herhangi başka bir rat kullandığım zaman belirli süreden sonra loglar gelmiyor duckdns ile ilgili diye bir problem düşünüyorum herneyse bu ratların kalması için ne kullanmam gerek düzgün bir şekilde çalışması için ilginiz için teşekkürler hepinize.

redhack3459

Yeni üye
20 Eyl 2015
38
0
Modemimde her zaman 1604 portum açık duckdns ile ilgili işlemlerde tamam crypterliyorumda 2 gün düzgün çalışıyorsa ondan sonra hiç log gelmiyor kaç aydır uğraşıyorum benim amacım kesintisiz bir rat ıp adresimi almam gerekiyor acaba ?.

redhack3459

Yeni üye
20 Eyl 2015
38
0
evet doğru anlamışsın musilenoya baktımda o darkcomet ayarlarıyla ilgili daha çok yoğunlaşmış bir çoğu kişi bu log sıkıntısını yaşıyor ama ben sorunu buldum sanırım Requiem ben ip sabitlemeyi unutmuştum büyük ihtimal onunla ilgili çok teşekkür ederim yardımın için bu arada duckdns ipsi sınırsızmı yoksa belirli birgünü varmı kullanmak için ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.