Rat'a Bağlantı Gelmiyor veya Kurban düşmüyor.

MicroEz

Üye
15 Eyl 2018
52
0
Troya'dan
Merhaba arkadaslar
Ben 2 sene önce spynette 4 kurban düşürmüştüm tek fake hile ile.
Şimdi ise nj rat spynet xtreme rat ile denedim 5 defa ama hileyi indirip açmalarına rağmen düşmediler rata...
Nedeni nedir acaba?? +15kişi yükledi hileyi ben diğer pcde de denedim bağlantı geliyor.
Şimdi darkcomet rqtın stabilliğini fark ettim ve onda deneyeceğim.
Acaba windows 10 un dış bağlantılara izin vermemesi mi sorun?
Çünkü pcler aynı modeme bağlı...
PORT VS. BAHSETMEYİN KESİNLİKLE DOĞRU AÇILMIŞTIR.
YARDIM EDENLERE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Konu biraz anlaması zor oldu ama yapabildiğim kadar açık yazmaya çalıştım.
Renksiz oldu telefondan bu kaadar.
Cevaplarınızı bekliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Merhaba arkadaslar
Ben 2 sene önce spynette 4 kurban düşürmüştüm tek fake hile ile.
Şimdi ise nj rat spynet xtreme rat ile denedim 5 defa ama hileyi indirip açmalarına rağmen düşmediler rata...
Nedeni nedir acaba?? +15kişi yükledi hileyi ben diğer pcde de denedim bağlantı geliyor.
Şimdi darkcomet rqtın stabilliğini fark ettim ve onda deneyeceğim.
Acaba windows 10 un dış bağlantılara izin vermemesi mi sorun?
Çünkü pcler aynı modeme bağlı...
PORT VS. BAHSETMEYİN KESİNLİKLE DOĞRU AÇILMIŞTIR.
YARDIM EDENLERE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Konu biraz anlaması zor oldu ama yapabildiğim kadar açık yazmaya çalıştım.
Renksiz oldu telefondan bu kaadar.
Cevaplarınızı bekliyorum..

port testi yaptınız mı açık mı gözüküyor eger port testinde portunuz açık ise güvenlik duvarı izin vermıyor olabilir.

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Teşekkür ederim ilginiz için ama port olayı dediğim gibi kesinlikle açık heryerden her türlü test yaptım success.

Umarım başka bir yol biliyorsunuzdur.

eger aynı modemden baglantı gelıyor dış agdaki bilgisayarlardan gelmıyorsa aklıma geleın sadece modemın port ayarlarından kaynaklandıgı gelıyor yada dns sabitleme. siz aynı modeme baglı bilgisayara local host ile mi baglanıyorsunuz yoksa actıgınız no ip yada duck dns ilemi ?

MicroEz

Üye
15 Eyl 2018
52
0
Troya'dan
eger aynı modemden baglantı gelıyor dış agdaki bilgisayarlardan gelmıyorsa aklıma geleın sadece modemın port ayarlarından kaynaklandıgı gelıyor yada dns sabitleme. siz aynı modeme baglı bilgisayara local host ile mi baglanıyorsunuz yoksa actıgınız no ip yada duck dns ilemi ?

Evet duckdns ile bağlantı diğer pcmde başarılı oluyor. Ve bu pcyi google dnssine sabitledim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.