RAT'ı Kendi Bilgisayarımda Açtım, Nasıl Düzelteceğim?

Liberal0

Üye
20 Haz 2021
64
7
20
Oluşturduğum rati yanlışlıkla kendi bilgisayarımda açtım ve şuan çoğu şey açılmıyor sağ tıkladığımda ise aç yazısı kaybolmuş nasıl düzelteceğim yardım

Liberal0

Üye
20 Haz 2021
64
7
20
format atmak istemiyorsan
flaş diske windows kur ve bilgisayarını flaş üzerinden başlatıp harddiskin tamamını kaspersky, bitdefender gibi programlarla tarat. Sonrasında düzelecektir
malware bytes indirdim ama kurulum exe dosyası açılmıyor böyle bir arabirim desteklenmiyor hatası alıyorum

Bunun için en sağlıklı temizleme bence format atmak ile olur temiz kurulum bir format atarsanız bu sorundan kurtulabilirsiniz 😊
dosyalar gitmeden format atabilir miyim önemli dosyalar var

Liberal0

Üye
20 Haz 2021
64
7
20

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,261
localhost/admin.php
malware bytes indirdim ama kurulum exe dosyası açılmıyor böyle bir arabirim desteklenmiyor hatası alıyorum
sen flaş diskine windows kurdunmu?
Kurduktan sonra o flaş ile bilgisayarı çalıştır ve mümkünse diğer virüslü bilgisayar haricinde bunu yap.
Başka bilgisayarın yoksa o virüslü bilgisayardaki harddiski çıkar öyle yap. yine yoksa o harddiski hiç açma bilgisayar açılınca.
Sonra windowslu flaşına antivirüs kur

WoqRoot

Yeni üye
13 Nis 2019
22
1
hocamın dediği gibi flash bellek aracılığı ile dışarıdan farklı bir işletim sistemi ile bağlan diskleri ve dizinleri detaylı tarama yap sonrasında olacaktırç Eğer bu yolla bir sonuç alınmazsa çalıştırdığın rat dosyası nasıl bir prensiple çalıştığını öğrenmeye çalış ona göre izleyebileceği dizinlere ulaşıp manuel işlem uygula. Eğer bu yöntemde olmazsa aklıma son olarak yine benzer mantıkla flash belleğe tam yetkili user'lı olan bir işletim sistemi kur onun üzerinden rat ile ilgili tarama yap ve ortadan kaldır bunun için parrotOS önerebilirim daha önce buna benzer bi işimde bayağı vaktimi kurtardı.

16 Kas 2021
87
8
Antalya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.