RATlara nasıl güveniceğiz?

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,096
421
abicim sen troll musun?
sonda zaten yazmışım "VDS değil ise " diye ayrıca web tabanlı ratlar daha tehlikeli özellikle PHP ile yazıldıysa.
tamam önerin nedir onu kullanma bu php tehlikeli o tehlikeli senin önerilerin nedir herkez bug var diyor ama kimse sunu yap söyle yap su konuya bak söyle korunursun demiyor herkez risk söylüyor biride demiyorki sunu kullan sunu yap

PRF DR

Üye
26 May 2024
87
42
tamam önerin nedir onu kullanma bu php tehlikeli o tehlikeli senin önerilerin nedir
Zamanla öğrenirsin benim anlattığım dikkatini çekmiyor.
web tabanlı ratlarda port yok deme bu arada gülerler sana zaten sunucu programı port üzerinden çalışır buna ek olarak web tabanlı ratlarda erişim güvenliği, sunucu programlarının güncelliği, server side dilinin güncel olması gibi bir dünya iş var.

bütün bunları yapmak ne kadar yorucu biliyor musun en basiti kontrol paneli için ip tables kuralı yazmak lazım herkes erişir yoksa :)

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,096
421
web tabanlı ratlarda port yok deme bu arada gülerler sana zaten sunucu programı port üzerinden çalışır buna ek olarak web tabanlı ratlarda erişim güvenliği, sunucu programlarının güncelliği, server side dilinin güncel olması gibi bir dünya iş var.

bütün bunları yapmak ne kadar yorucu biliyor musun en basiti kontrol paneli için ip tables kuralı yazmak lazım herkes erişir yoksa :)
tamam güzel bu gibi seyler hakkında foruma konu aç bilgilensinler güzelmis dediklerin

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,096
421
hocam bitanecik işim var 1 gb yetmez mi
yeter 1 gb

bilgin var madem o zaman foruma hosgeldin paylas bu bilgilerini görelim çok kisi var forumda ratların altına yazan bug var su var bu var diyen ama bi tek konu açan görmedim anlasılan kendileri gelistiler baskalarına göstermiyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.