RDP Random Hacking

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Merhaba dostlar size danışmak istedim random 1 MİLYON RDP (İP) SALDIRISI YAPIYORUM. Buradaki amaç 3389/tcp open ms-wbt-server açık olan rdp'leri ele geçirmek bununla ilgili Siz değerli üye ve yeni gelmiş olan arkadaşlarımıza güzel bir amaca hizmet botu kurmayı da hedefliyorum buradaki amaca hizmet politikası Üye sisteminde olan arkadaşlara Onaylı üyelere Ücretsiz Botnet servisi olarak geçicek Tabi hepsini ele geçiremeyeceğimizi biliyorum BlueKeep ve BruteForce aşırı yavaş ilerliyor sizden istediğim ip adreslerine stratejik de olsa hızlı fast yada çatallama çoklu iş parçacığı ile çalışan exploit yada Toolardır Tails / Linux debian kullanıyorum açık kaynaklı olursa daha güzel olur wine yada benzeri alternatifler bazı sistemleri doğru çalıştıramıyor.

bildiğiniz üzre yanıtlarınız benim için çok önemliçok teşekkürler.

Beraber çalışmak isteyenler de olursa anlayışla karşılayacağımı bilmenizi isterim ama keza ip adreslerini atmam stratejik de olsa bazı ip adresleri türk olabilir bunların denetimini yaparak çalıştıracağıma emin olabilirsiniz iyi çalışmalar THT Ailesi

Not: BlueKeep saldırısı Düşük işletim sistemlerinde bulunur buda botnet servisinde biraz yavaşlama yada ufak da olsa zerzenişe sebebiyet verebilir

Vericeğiniz kaynak arasında araştırma yaparak daha hızlı kodlama yapabilirim bunuda gözönünde bulundurursanız çok sevinirim.

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
896
700
bunu tüm ipv4 space'indeki 4 milyar IP'ye otomatik olarak yapan botnet scraper'ları var zaten geç kalmışsın. eğer yeni bir 0day açığı vb. keşfedersen onunla tarama yapmak daha doğru sonuçlar verir çünkü public exploitlerin hepsi otomatik olarak deneniyor zaten

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Elimde bir kaynak olmasada başarılar hocam size
Teşekkür ederim dostum.

bunu tüm ipv4 space'indeki 4 milyar IP'ye otomatik olarak yapan botnet scraper'ları var zaten geç kalmışsın. eğer yeni bir 0day açığı vb. keşfedersen onunla tarama yapmak daha doğru sonuçlar verir çünkü public exploitlerin hepsi otomatik olarak deneniyor zaten
anladım hocam teşekkürler

Bulunanlar var hocam belkide daha önce çok kullanılmıştır belkide dokunulmamış da olabilir merakla inceleyeceğim sözlerinizden sonra kendimce birşeyler yapmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz iyi akşamlar dilerim :)

Bu arada BruteForce hydra ve medusa benim için kullanılmayacak protokol toolları ısınamadım sizin kullandığınız yada tavsiye ettiğiniz birşey varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,399
984
Arkana bak
Merhaba dostlar size danışmak istedim random 1 MİLYON RDP (İP) SALDIRISI YAPIYORUM. Buradaki amaç 3389/tcp open ms-wbt-server açık olan rdp'leri ele geçirmek bununla ilgili Siz değerli üye ve yeni gelmiş olan arkadaşlarımıza güzel bir amaca hizmet botu kurmayı da hedefliyorum buradaki amaca hizmet politikası Üye sisteminde olan arkadaşlara Onaylı üyelere Ücretsiz Botnet servisi olarak geçicek Tabi hepsini ele geçiremeyeceğimizi biliyorum BlueKeep ve BruteForce aşırı yavaş ilerliyor sizden istediğim ip adreslerine stratejik de olsa hızlı fast yada çatallama çoklu iş parçacığı ile çalışan exploit yada Toolardır Tails / Linux debian kullanıyorum açık kaynaklı olursa daha güzel olur wine yada benzeri alternatifler bazı sistemleri doğru çalıştıramıyor.

bildiğiniz üzre yanıtlarınız benim için çok önemliçok teşekkürler.

Beraber çalışmak isteyenler de olursa anlayışla karşılayacağımı bilmenizi isterim ama keza ip adreslerini atmam stratejik de olsa bazı ip adresleri türk olabilir bunların denetimini yaparak çalıştıracağıma emin olabilirsiniz iyi çalışmalar THT Ailesi

Not: BlueKeep saldırısı Düşük işletim sistemlerinde bulunur buda botnet servisinde biraz yavaşlama yada ufak da olsa zerzenişe sebebiyet verebilir

Vericeğiniz kaynak arasında araştırma yaparak daha hızlı kodlama yapabilirim bunuda gözönünde bulundurursanız çok sevinirim.
Bazı ip ler türk ip leri çıkabilir buna dikkat etmelisiniz.
İyi çalışmalar diliyorum.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Bazı ip ler türk ip leri çıkabilir buna dikkat etmelisiniz.
İyi çalışmalar diliyorum.
Öncelikle teşekkür ederim ve söylediğim gibi hocam hepsini test ederek işlemimi yapıyorum uygun şekillere göre şuana kadar 1.400 adet password bulunan rdp ler çıktı bakalım bunlar daha önce elde edilmiş olarak gelenler mi güzelce bakıcam testini gerçekleştiricem.

Dostum benzer bir tool bilgin varmı elinde yaptığım işlem çok uzun sürmekte. yardımcı olursan çok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.