#Recyclix - Geri Dönüşüm Projesinden Para Kazan Güvenilir Sistem

eden4kral

Yeni üye
6 Ara 2009
50
0
Bu yazımda size Recyclixle nasıl kazanabileceğinizi anlatacağım. Sizi sıkmamak adıma uzun uzun yazmayacağım tüm ayrıntılarıyla size konuyu en kısa şekilde anlatmaya çalışacağım.

Recyclix Nedir?
Recyclix merkez ofisi Varşova'da bulunan bir plastik geri dönüşüm şirketidir.

Recyclix'in Amacı Nedir?
Recyclix'in amacı yatırım ortaklarıyla birlikte iş birliği yaparak dünyanın bir numaralı geri dönüşüm şirketi olmaktır.

Recyclix Ne Yapar?
Recyclix kendi fonları ve yatırımcılarının sağladığı fonları kullanarak atık plastik alır. Bu plastiği kendi fabrikasında gerekli işlemlerden geçirerek geri dönüştürür ve granüle çevirir daha sonra da bu granüllerin satışını gerçekleştirir.

Gelelelim Nasıl Kazanacağımıza Kazanç Oranlarımıza...

1) İlk olarak tabiki de siteye üye olmamız gerek

Referans Linkim=> https://recyclix.com/?id=e3eb9a5f208039
NOT: Referans linkimle üye olanlara yatırımlarının %5 i kadarını iade yapıyorum.
Referansız Link =>https://recyclix.com
2) Siteye üye olup e mail adresimizi onaylıyoruz ve ad, soyad, doğum tarihi adres bilgilerimizi güncelliyoruz e posta onayı ve bilgilerimizi güncelledikten sonra site 20 EURO HEDİYE veriyor. Bu 20 euroyla atık alıp siteyi test edebilirsiniz. Yalnız hiç para yatırmadan 20 euroyu çekmeniz mümkün değil. Arkadaşlar burda size küçük bir detay daha göstereceğim siteye kaydolun giriş yaptıktan sonra profili düzenleye tıklıyoruz resimdeki gibi bir sayfa açılacak. Bu sayfada bulunan döngü bittikten sonraki yazan yerin altındaki seçeneklerden
a) bir sonraki eylemi seçerken bekle bunu seçerseniz döngü bitince kar almanız için sizin girip tıklama yapmanız gerekir
b) Otomatik olarak yeniden başlat ve kar al bunu seçerseniz döngü bitince karınız otomatik olarak alınır tiklamaniza gerek kalmaz.
c) Otomatik olarak yeniden başlat ve karı birleştir bunu seçerseniz döngü bitince döngü otomatik olarak yeniden başlar ve karınız da hesap bakiyesine aktarılarak onada otomatik olarak atık alışı gerçekleştirilir.

İsteğinize göre B veya C yi seçmenizi öneririm. A yi tavsiye etmem.
NOT : Eğer A seçeneğini seçerseniz döngü sonunda kar alabilmek için iş yeri sekmesine giderek recycle yani dönüştür butonuna tıklamanız lazım. Eğer sat a tıklarsanız atığınızi satmış olursunuz ve bu size kar getirmez ana paranın %75 i hesabıniza geçer.

NOT: Eğer gerçek bilgilerinizi girmezseniz para çekerken site sorun çıkartıyor ve bilgilerinizi değiştirmesi oldukça zor.

3) Gelelim Para yatırmaya siteye minimum para yatırma miktarı 20 eurodur ve Kredi Kartı, Bitcoin veya Banka havalesiyle para yatirabilirsizin. Şimdi bunu biraz açalım
3.a) Kredi kartıyla para yatırırken %5 lik bir kesinti ücreti oluyor minimum 20 maximum 500 euro yatirabilirsiniz.
3.b) Bitcoinle yatırma sitede ki Bitcoin kuru her zaman güncel btc-e kuruyla aynı. Eğer btctürk de btc miktarı btc-e den düşükse bu şekilde yatirmanizi öneririm ayrıca hiç bir kesinti ücreti yok minimum miktar 20 euro maksimum sınırsız.
3.c) Banka hesabından direk transfer yoluyla para yatırken minimum miktar 20 euro maksimum miktar sınırsız. Yatırırken kesinti oluyor mu bilmiyorum ancak banka hesabına çekerken ( enpara hesabı) olmuyor. Ayrıca tavsiye etmem çünkü yaklaşık iki iş gününde gerçekleşiyor diğer ikisi anlık maximum 2 saat sürüyor.

4) Para yatırdıktan sonra siteye giriş yaparak atık alıyoruz. Atığın 1 kg 0.2 euro. Örneğin 100 euro ile 100*0.2= 500 kg atık alınabilir. Atık almak için sitede bulunan iş yeri sekmesine tıklıyoruz daha sonra açılan sayfa da resim de yer alan satın al a tıklıyoruz

Açılan yerde almak istediğimiz atık miktarını girip satın al diyoruz

5) Evet arkadaşlar yatırım yaptık atığı aldık sonra atığımız 3 haftalık bir yeniden öğütme daha sonrada 2 haftalık granüle çevirme aşamasından geçecek ve bu aşamalar sonucunda biz kar edeceğiz. Bu aşamalar ilk yatırdığımız ana parayı çekmediğimiz sürece Sonsuz bir çevrim içinde sürekli devam edecek ve sürekli bize kar getirecek. Yani bir nevi yatırdığımız miktarda şirket kar ortağı olmuş oluyoruz.
Atıklarımızın ne aşamada olduğunu görmek için iş yeri sekmesine tıklayıp resimdeki alanlara göz atabiliriz ve özet yazan yere tıklayıp bilgi alabilir. Ayrıca geri dönüşüm sekmesine tıklayarak atığımızın ne aşamada olduğunu grafik üstünden de inceleyebiliriz.

GELELIM KAR ORANLIRINA...

İlk karımızı 3 haftalık yeniden öğütme sonucunda alırız. Burdan alacağımızı kar oranı %6 dır. İkinci karımızı 2 haftalık granüle çevirme aşamasından sonra alırız. Burdan alacağımız kar oranı da %8 dir. Böylece 5 hafta yani her 35 günde %14 kar elde ederiz. Bu ana paramızı çekmediğimiz sürece sürekli devam eder.

Para Çekme Yöntemleri

Gelelim para çekmeye para çekmek için paypal , Bitcoin ve banka havalesi kullanılabilir.
1) Paypalla para çekimi minimum çekim miktarı 20 euro ve %3,5 kesinti var. Ayrıca paypal in kuru da normal kurdan düşük olduğu için kayıp oldukça fazla olur. Tavsiye Etmem. Eger kullanırsanız maksimum 2-3 saatte para hesabına geçer.
2) Bitcoin minimum çekim miktarı 20 euro btcturk deki bitcoin fiyatı btc-e den yüksekse tavsiye ederim. Maksimum 2-3 saate para hesabınıza geçer
3) Banka hesabına transfer minimum çekim miktarı 20 euro dur. Hiç bir kesinti olmamaktadır para aynen hesabınıza geçer. (enpara euro hesabı için çekim yapılıp denenmiştir diğerlerine garanti veremem sizde enpara kullanın nasıl olsa ücretsiz) işlem süresi genellikle 2 iş günüdür. Maksimum 4 gündür.

EKSTARALAR

Ben Ne Kadar Yatırdım =>
Arkadaşlar ben 400 euro yatırdım. Yaklaşık iki buçuk aydır siteye kayıtlıyım ilk ay hediye olarak verilen 20 euro ile sistemi kullandım nasıl işlediğine baktım sonra yatırım yaptım

Ödeme Kanıtlarım ve Faturalarım =>

Referans Gelirleri

4 seviye derinliğe kadar olan referanslarimizdan gelir elde ederiz.
1. Seviye referans %10
2. Seviye referans %3
3. Seviye referans %2
4. Seviye referans %1

Moderatör tarafında düzenlendi:

pont

Yeni üye
23 Nis 2016
31
0
Denizli
fena bi sistem değil ama başlangıç yapılıcak site değil yani fazla para yatırmak gerekiyor :D

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1
Çok iğrenç bir site,20 euro veriyo öğütüyorsun vs. vs. 50 eurou'yu geçmek için yani parayı çekmek için 60 günden uzun bir süreye ihtiyacın var eğer 60 gün içinde hesabınızı premium hesap mıdır nedir ona geçirmezseniz bütün emekleriniz siliniyor ve para yatırıp premium'a falanda geçiremiyorsunuz bütün emekleriniz gitti, bizzat yaşadım yani boşu boşuna sizde 60 gün bekleyip zamanınızdan olmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.