Reklam Tabelasını hackleme//HackCasus

Combodrop

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
579
0
ben bu yöntemi biliyorum denemişliğimde var programlar her led tabelaya uymuyor söyliyim

WerdeDiablo

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
700
1
Los Angeles,
En son bu konuyu 2009 ' da incelemiştim yani 2006-2007 yılında paylaşılan bir konu.

Herkes led kullanmıyor artık siz bunları bırakın, tranvay duraklarında yer alan reklam panolarını hacklamayı bulun.

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Ben bugün size basit ama çok havalı ve güzel bi hack konusundan dilim döndüğünce bahsedeceğim
Öncelikle gerekli yazılımı upload etmeyeceğim zaten power led yazarak bulabılırsınız

GEREKENLER; 1 FLASH DİSK VE POWER LED PROGRAMI
Programı İndirip kurduktan sonra options kısmından Lanaguage kısmına tıklayarak dili TÜRK'çe yapın
Hemen ardından tools kısmına gidip options'a tıklatın karşınıza şifre kutucuğu çıkacaktır oraya:168 yazın
Ve enter deyip içeri girin ayarları da aşşağıda verdiğim gibi yapın..
Kontrol= TF-AU
YÜKSEKLİK,GENİŞLİK=HACKLEYECEĞİNİZ TABELANIN BİLİYOSANIZ BOYUTUNU YAZIN BILMIYORSANIZ TAHMİNEN SALLAYIN
RENK TİPİ=R
TARAMA= 4.1 1/4 (** Genel P10 **)
Ve kaydet deyip çıkın ardından ekrana tasarlamak ıstedıgınız yazıları ıstedıgınız boyutta tasarlayın tasarlamanız bittikten sonra
Usb belleğinizi takın usb belleğinizin içinin tamamen boş olması lazım ardından programda bulunan üst araçlar kısmında ver kısmına
Tılkatlın orada ıkı kutucuk olacak oradakı kutuların ıkısını de işaretliyoruz ve şifre kısmına yine 168 yazıp kaydet diyoruz
Programımız kodlanmış ve hazır bi şekilde bizi bekliyor ama nasıl tabela hackleyeceğiz diyorsunuz tabikide kolay

Mümkünse akşam saatlerinde dukkanlar kapanmışken elinizin ulaşabileceği bi tabela bulun led tabela tabikide sonra tabelada usb girişi arayın yoksa saklanmış olabilir ama genellikle saklanmaz siz arayın bulursunuz illa bulduk diyelim usb yi girişe takıyoruz ve yaklaışık 3
dakıka en geç beklıyoruz sonra usb bellegınızı cekebılırsınız artık tabelada sızın yazılarınız parlıyor olacak ben yarın videosunu atarım buraya da koyarım bu gece çıkıp yapacağım
HEPİNİZE İYİ EĞLENCELER TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN BU ARADA KIZ ARKADAŞINIZIN İSMİNİ YAZIP VİDEO VB ÇEKERSENİZ YADA YANINDA YAPARSANIZ BİRAZ ROMANTİK OLA BİLİR :trl

Alıntıdır ama sorun olmaz arkadaşımın konusu..
https://www.youtube.com/watch?v=msyGt2lFGSM

Bu konuyu daha önceden görmüştüm sanırım bi bakınıyım varsa sana bildiririm.

İşte aynı konu:http://www.turkhackteam.org/elektronik-gadget/1298207-led-tabela-hacklemek.html

Son düzenleme:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Konu başlığını görünce güldüm,deneyeceğim :)

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
Bence Sacma Bir Konu Led veya Sokak lambalarini hacklemek Imkansiz deyil ama cok akil ve Ona göre prog lazim öyle tak yaz hackle yle olmuyor bu isler

öyle olsa ülkede isik kalmaz trafik birbirine girer DI :D:trl

ANSOLOT

Yeni üye
19 Ocak 2013
9
0
:)) eline sağlık kardeşimde gerek yok böyle şeylere bu bi kere heck değil. Power led programı bu tabelalar için saten ayar kısmına gelince 3 4 çeşit kart var hepside tutmaz
Yerinde olsam yapmam bizm mileti biliyon ancak arkandan söver

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.