Reklamsız Bannersiz Web site kurma ücretsiz olan

erfer

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
429
8
Republic Of Turkey
Arkadaşlar defalarca konu açılmış 2013 e kadar taradım ama ücretsiz olan ve hala işe yarayan bulamadım güncel varsa söyleyin lütfen

İstediğim : ÜCretsiz olma , bannersiz , reklamsız (kendi ücretsiz sitesinin reklamını yapmayan)
temalı güzel birşey

varsa yazın lütfen istediklerim haricinde lütfen yazmayın...

İyi forumlar :)

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Arkadaşlar defalarca konu açılmış 2013 e kadar taradım ama ücretsiz olan ve hala işe yarayan bulamadım güncel varsa söyleyin lütfen

İstediğim : ÜCretsiz olma , bannersiz , reklamsız (kendi ücretsiz sitesinin reklamını yapmayan)
temalı güzel birşey

varsa yazın lütfen istediklerim haricinde lütfen yazmayın...

İyi forumlar :)

Blogger den açın kolay pratik ve dediğiniz gibi tertemiz. Ayrıca fazla kafa yormadan açılıp temalar düzenleneniliyor

canuhelpme1827

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
706
0
Dominus
Ücretsiz istiyorsun ama reklam da istemiyorsun , böyle bir servis yok diye biliyorum internetde ben de baya araştırmıştım , yani harçlığından bi 5 tl ayırıp GoDaddy den domain alabilirsin...

canuhelpme1827

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
706
0
Dominus
Para yatıracak yer bulmak sıkıntı sabah 6 dan gece 11 e kadar fabrikada herkesi denetliyorum dolayısı ile vakit yok

Hocam Web Programlama bilgin ne düzeyde ? , PHP - SQL Veritabanı , ve Design (HTML-CSS-JS-JQuery) falan , temel düzeydeysen şuanlık kendi çapında site yazabilirsin , ilerde domaini alırsın gelişince , reklamsız domain istiyorsan TOR Browser da .onion uzantılı site açabilirsin kendin para vermede gerek de yok zaten.

jazzirti

Yeni üye
18 Eki 2009
12
1
Domaininiz var ise r10'da sponsor hostingler mevcut. Bakmanızı öneririm.

Site ismi vermem sorun teşkil ediyorsa kaldırabilirim.

İyi çalışmalar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.