ReLaD Wallpaper HD //Letrx

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
🔥 ReLaD Wallpaper HD //LETRX

Bir önceki avatar tasarımında bir hatamız olmuştı affola. :)
Gözden kaçırmıştım ama yeni bir arka plan yaptım.​

ReLaD
Ov15Nz.jpg

İmzalı

8apzka.jpg

Son düzenleme:

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
fotoğrafında bulunan wallpaperin psd si var ise umutbeedir şeklinde yapıp 1280x1024 çözünürlüğüne uygun şekilde atar mısın :) ?

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
fotoğrafında bulunan wallpaperin psd si var ise umutbeedir şeklinde yapıp 1280x1024 çözünürlüğüne uygun şekilde atar mısın :) ?
Yarın paylaşırım. :)
ÇOK GÜZEL OLMUŞ FAKAT ARKA FONT'a DAYA AYRINTI EKLERSEN DAHA İYİ OLUR :)
Background sakin olduğu için fazla efekt vermedim kötü durur yoksa.
Dostum büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir. Dikkat Edelim LÜTFEN :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.