resimdeki cipslerden yiyen oldu mu

narkotik09

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
961
1
Aydın
Yemişdim Tadı Güzeldi Burdakilerden İyiydi Yani

yurtdışında mı?

valla bu cipsler izmirdeki avmlerde rahat bulursun cips reyonlarına dikkatli bak

izmire gitmiştim ama izmirli değilim kipaya gitmiştim türkiyede satılan çeşitler var sadece yurtdışında satılan yok

yosunlu olanı korede yemiştim

valla mı? ne zaman? pringles miydi yediğin tadı nasıldı? malezyada varmış yosunlu. pringlesin sitesinden baktım. bir yakınım yurtdışından pringles getirirse türkiyedeki çeşidi olmayan inceleme konusu açacağım

şunlardan alır diye korkuyom yanlışlıkla bunlardan alırsa yemek zorunda kalmıyalım domuz etli ve domuz yağlı bu resimdekiler

prod_img-3358305.jpg

prod_img-3358171.jpg

narkotik09

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
961
1
Aydın
Bunlarda jelatin vardı sanırım domuzla alakalı...

türkiyede sığır jelatini kullanılıyor yabancı ülkelerin örn almanyanın jelibonlarında oluyo domuz jelatini türkiyede satınlarda domuz yağı ve katkıları yoktur yazıyor avrupada domuz yağlı çeşitleri var paylaştım zaten konunun yorumlarında

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.