Resime nasıl virüs koyulur ?

Mqw

Yeni üye
3 Eyl 2021
27
1
16
Ben instagramda ırkçılık yapan bir hesaba sızmak istiyom bunun için sosyal mühendislik kullanıcam daha etkili olsun diyede bir fotoğrafa virüs ekliyip hesabına erişmek istiyorum ama fotoğrafa virüs gizleme hakkında bişey bilmediğim için sizden yardım istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,432
33
1,498
K E R K Ü K
ırkçılık derken ne ırkçılığı? kimi kimden ayırıyor? ihbarweb'a şikayet edebilirsiniz.
resim içine virüs koyulabilmektedir
ayrıca telefondan virüs yapabilmek için çoğu tool root istiyor diye biliyorum. root atman gerekbilir, telefonun garantisi bitecektir.

Mqw

Yeni üye
3 Eyl 2021
27
1
16
ırkçılık derken ne ırkçılığı? kimi kimden ayırıyor? ihbarweb'a şikayet edebilirsiniz.
resim içine virüs koyulabilmektedir
ayrıca telefondan virüs yapabilmek için çoğu tool root istiyor diye biliyorum. root atman gerekbilir, telefonun garantisi bitecektir.
İlk olarak ne tür ırkçılık yapıyo sorusunu cebaplıyim başkalarına kürt,laz,azeri diye hitap edip dalga geçiyor
İkinci olarakta root atınca tam olarak ne oluyor atmamı tavsiye edermisin

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,432
33
1,498
K E R K Ü K
İlk olarak ne tür ırkçılık yapıyo sorusunu cebaplıyim başkalarına kürt,laz,azeri diye hitap edip dalga geçiyor
İkinci olarakta root atınca tam olarak ne oluyor atmamı tavsiye edermisin
bu tarz işleri telefondan halletmek istiyorsan root gerekir tabiki. tavsiye edermisin diyeceksen root kaldırılabiliyor bazı cihazlarda, senin telefonunun garantisi bittiyse root atabilirsin.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,988
5
1,082
Kayseri
Merhabalar,

resim'e virus koymak zekice bir yontem. Bu yöntemi nasıl yapılacağını merak ediyor isen Türk Hack Team resmi YouTube hesabında gerekli eğitimi verdi orayı inceliyebillirsin.

İyi günler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.