Resmi WhatsApp Uygulaması Gerekiyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
134
12
bu hesabı kullanmak için resmi whatsapp uygulamasının olması gerekiyor uyarısı veriliyor hesap onaylanmıyor

Son düzenleme:

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
134
12
FMWhatsapp gibi yan uygulamadan mı giriş yapmaya çalışıyorsunuz veya hiç giriş yaptınız mı?
Plustu önce hiç birine onay vermiyor numara

Bir şey anlamadım ne konuşuyorsunuz ❔
Hocam WhatsApp plus kullanıyordum aniden önüme yazı geliyor numara doğrulanmıyor orijinal WhatsAppa yönlendiriyor sil indir yaptım aynı GB WhatsApp indirdim aynı orjinali dışında yamalı WhatsApplarda telefon numarası onaylanmıyor

Hocam WhatsApp plus kullanıyordum aniden önüme yazı geliyor numara doğrulanmıyor orijinal WhatsAppa yönlendiriyor sil indir yaptım aynı GB WhatsApp indirdim aynı orjinali dışında yamalı WhatsApplarda telefon numarası onaylanmıyor
Bu uygulamayı kullanmak için orijinal WhatsApp uygulaması olması gerektiği bildiriyor yamalılar çöp oldu çözümü yok mu

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
134
12
Wp aero indirerek birde bu şekilde dener misiniz son sürümü diğer wp yan uygulamalarında böyle bir sıkıntı olduğunu biliyorum.
Tamam deneyeceğim

Wp aero indirerek birde bu şekilde dener misiniz son sürümü diğer wp yan uygulamalarında böyle bir sıkıntı olduğunu biliyorum.
İndir: WA_AERO_V9.82__--com_aero--__Modern__aeromods.app__.apk burdan indirdim kurdum yine aynı uyarı numarayı onaylanmıyor olmadı 😔

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.

Dosyalar
Klasörler
Android
Data
Uygulama dosya deposunu uygulamayı silmeden bulup silermisin.

T

talip818

Ziyaretçi
hocam ben detayli yazayim cok sacma bir dongu ama mahlesef o sekil orijinal whatsapp yuklu baska numara aciliyor. benim numara acilmiyor. bir suru telefon denedim hepsinde ayni birtek xiaonomi de tek aciliyor.
telefonu eski surumune cevirdim. whatsapp business acti. 1 gun sonra normal whatsapp doneyim derken yine ayni dongu daha oncesinde de 1 ay gecti acildi 4 gun kullandim kapandi daha acilmadi 3 ay gecti hala acilmadi. nette ki cozumlerin hepsini denedim sonuc ayni...numara banliysa xiaonomide nasil aciliyor . cok sacma bir dongu olustu

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
134
12
hocam ben detayli yazayim cok sacma bir dongu ama mahlesef o sekil orijinal whatsapp yuklu baska numara aciliyor. benim numara acilmiyor. bir suru telefon denedim hepsinde ayni birtek xiaonomi de tek aciliyor.
telefonu eski surumune cevirdim. whatsapp business acti. 1 gun sonra normal whatsapp doneyim derken yine ayni dongu daha oncesinde de 1 ay gecti acildi 4 gun kullandim kapandi daha acilmadi 3 ay gecti hala acilmadi. nette ki cozumlerin hepsini denedim sonuc ayni...numara banliysa xiaonomide nasil aciliyor . cok sacma bir dongu olustu
Bende az önce sildim plus indirdim olmadı yine orjinal WhatsApp'a yönlendiriyor

Benim Xiaomi açılmıyor

Z

Ziyaretçi1234

Ziyaretçi
Bende bu sorunla karsı karşıyayım maalesef 3 aydan beri whatsapp açılmıyor üstelik aynı telefonda farklı numara girince kod gönderiyor ama benim numaramı girdiğimde resmi whatsapp uygulaması hatası veriyor. Numara üzerinden olusan bir hata telefondan değil. Numaramı da değiştirmeyi düşünüyordum ama olmuyor galiba biri öyle yazmış yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm bulan yokmu
Cihazınızı kapatıp açarak yeniden başlatın. Diğer uygulamaların çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Diğer uygulamalar da çalışmıyorsa farklı bir İnternet bağlantısı kullanmayı deneyin. WhatsApp'ı cihazınızın uygulama mağazasında sunulan en yeni sürüme güncelleyin.

X

xS3vkann

Ziyaretçi
Aynı sorun bendede var dünden beri giremiyorum cihazım iPhone apk sürüm vs indirmem imkansız iOS güncellemesindendir dedim sürüm düşürdüm girdim 1 saat sonra tekrar attı WHATSAPP gerçekten son zamanlarda suyunu çıkardı bu işin telegrama geçeceğim sanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.