Yazılım | Programlama Responsive menu tasarımı

JOKERVFOR

Üye
30 Eyl 2017
61
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,646
1
1,001
Burada araştırman gereken anahtar kelimeyi söylüyorum, css media query. Media sorgularını kullanarak belirttiğin ekran çözünürlüklerine göre menünü şekillendirebilirsin. Örneğin;
Kod:
   [USER=663665]Media[/USER] (768px){
  .menu ul li{
    display:block;
}
}

Burada basit bir örnek yazdım, yani dedim ki 768px olduğunda ekran sen menu class'ı içindeki liste elemanlarını display:block; yap dedim. Bu sadece örnek idi, senin kodlarına bakmadım, burada sadece bunu yaz da demiyorum, sadece olay hakkında bir örnek vermek istedim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.