ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

snake_5267

Yeni üye
28 Ağu 2009
5
0
Arkadaslar. Youtube kanalim var ve dunya geneli videolar paylasiyorum. Gecen amerikali bir kiz kendi videosunu sildirdi ve bu yuzden uyari aldim. Para kazanamiyorum artik anlayacaginiz. Bu kizin mail sifresini almam lazim bu konuda bana yardimci olabilecek birisi varmi acaba.

Bana lazim olan sadece mail sifresi. Youtube hesabina girip uyariyi kaldiracagim o kadar. Lutfen yardimci olun.

Bu programi denedim ama mail yolu ile gonderilmiyor dosya. Virus bulundu diyor gmailde.

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Arkadaslar. Youtube kanalim var ve dunya geneli videolar paylasiyorum. Gecen amerikali bir kiz kendi videosunu sildirdi ve bu yuzden uyari aldim. Para kazanamiyorum artik anlayacaginiz. Bu kizin mail sifresini almam lazim bu konuda bana yardimci olabilecek birisi varmi acaba.

Bana lazim olan sadece mail sifresi. Youtube hesabina girip uyariyi kaldiracagim o kadar. Lutfen yardimci olun.

Bu programi denedim ama mail yolu ile gonderilmiyor dosya. Virus bulundu diyor gmailde.

Verecegim Bölümü Takip et yeni cıkan crypterlerle Exe.ni fudla öyle gönder detaylı acıklamaları forumda bulabilirsin
Undetected - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

dadaskado

Yeni üye
3 Eyl 2009
30
0
Log geliyor iyi güzel fakat loglarda birşeyler yazmıyor adam basıyor fakat ------------ hep bu şekilde görünüyor neden acaba?

dadaskado

Yeni üye
3 Eyl 2009
30
0
Önerdiğiniz birşeyler varmı hakopsv13 kullanıyordum artık o da çalışmıyor log gelmiyor logger olursa iyi olur rat da port uyuz ediyor biraz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.