[ROKETKONU] Sorunsuz Çalışan İnstaWeb Panel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alifurkan12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
392
3
Null
Merhaba THT ailesi,
Uzun zamandır beklenen hatasız ve Açık kaynaklı scripti tarafımca tekrar düzenleyip paylaşmak istedim. Fakat bildiğiniz üzere bazı hatalar tespit ettik ve uzun uğraşlar sonucu Çoğunu düzelttiğimizi düşünüyoruz. Tamamen Logsuz ve Hatasızdır.

Scripte diğer hatalar giderilmiştir. Şu an para biriktiriyorum. En yeni InstaWeb yazılımını kırıp yine ücretsiz bir şekilde paylaşmayı düşünüyorum.(Destek olmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.)Diğer ortamlarda kaynak vermeden paylaşımı KESINLIKLE YASAKTIR. Scripte bulunan hatalar ve log tutan diğer yazılımlar kaldırılmıştır. Bana bu konuda destek olan tüm herkese çok teşekkür ederim. Teşekkürlerinizi esirgemeyin.

Diğer Hatalar Giderildi. Gönül Rahatlığı ile indirebilirsiniz.(Yönetim Paneli güvenlik için /admin)

Admin paneli giriş bilgileri admin:admin olarak yapılmıştır. (Yeni kuracaklar için)

[Script Demo Adresi]

[İndirme Adresi]

[Virustotal Linki]

[RAR Şifresi:]

alifurkan12

Gonzales Hocam Panel Kurulum
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=X9wgGjq4L70&feature=youtu.be[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Sistem tarafımca denenmiştir.
Sorunsuz Çalışmakta İsteyene ÖM den siteyi atabilirim.
Ellerine sağlık hocam

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
Merhaba THT ailesi,
Uzun zamandır beklenen hatasız ve Açık kaynaklı scripti tarafımca tekrar düzenleyip paylaşmak istedim. Fakat bildiğiniz üzere bazı hatalar tespit ettik ve uzun uğraşlar sonucu Çoğunu düzelttiğimizi düşünüyoruz. Tamamen Logsuz ve Hatasızdır.

Scripte diğer hatalar giderilmiştir. Şu an para biriktiriyorum. En yeni InstaWeb yazılımını kırıp yine ücretsiz bir şekilde paylaşmayı düşünüyorum.(Destek olmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.)Diğer ortamlarda kaynak vermeden paylaşımı KESINLIKLE YASAKTIR. Scripte bulunan hatalar ve log tutan diğer yazılımlar kaldırılmıştır. Şu an test ettim ve gözüme bir hata çarpmadı. Eğer bulursanız [email protected] adresine iletirseniz çok sevinirim. Bana bu konuda destek olan tüm herkese çok teşekkür ederim. Teşekkürlerinizi esirgemeyin.

Diğer Hatalar Giderildi. Gönül Rahatlığı ile indirebilirsiniz.(Yönetim Paneli güvenlik için /admin)

Admin paneli giriş bilgileri admin:admin olarak yapılmıştır. (Yeni kuracaklar için)

[Script Demo Adresi]

[İndirme Adresi]

[Virustotal Linki]

alifurkan12

Kurulumla ilgili birkaç bilgi verirmisiniz ?

Merhaba THT ailesi,

Scripte diğer hatalar giderilmiştir. Şu an para biriktiriyorum. En yeni InstaWeb yazılımını kırıp yine ücretsiz bir şekilde paylaşmayı düşünüyorum.(Destek olmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.)Diğer ortamlarda kaynak vermeden paylaşımı KESINLIKLE YASAKTIR. Scripte bulunan hatalar ve log tutan diğer yazılımlar kaldırılmıştır. Şu an test ettim ve gözüme bir hata çarpmadı. Eğer bulursanız [email protected] adresine iletirseniz çok sevinirim. Bana bu konuda destek olan tüm herkese çok teşekkür ederim. Teşekkürlerinizi esirgemeyin.

[Script Demo Adresi]

[İndirme Adresi]

[Virustotal Linki]

alifurkan12

Kurulumla ilgili birkaç bilgi verirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
nasıl kuruluyor detaylı anlatımı varmı ben filezilla ile bedava bir siteye attım 500 Dahili Sunucu Hatası alıyorum

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY
kurulumu ;

app>config>config ve config local'i editörle açın sonra cpanelden mysql veritabanı oluştur onu config dosyalarının en altına bakın
"host" => "",
"port" => "3306",
"name" => "",
"user" => "",
"password" => ""
)
boş bıraktığım yeri hostinginize göre ayarlayın bitince zip şeklinde kaydet en son
phpmyadmin'e girerek sqli atın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.