[ROKETKONU] Sorunsuz Çalışan İnstaWeb Panel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
şifre pasted.co ya yüklendi konunun başında kopyala yapıştır yap

Bende ayni hatayi aliyorum hosting firmalarinin paneli desteklediğini nerden öğrenebilirim yoksa scripttemi bi sorun var internette bi video görmüştüm instagramın panel pinini falan blokluyomuş ondan kaynaklı olabilirmi dostum acaba ?

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Bende ayni hatayi aliyorum hosting firmalarinin paneli desteklediğini nerden öğrenebilirim yoksa scripttemi bi sorun var internette bi video görmüştüm instagramın panel pinini falan blokluyomuş ondan kaynaklı olabilirmi dostum acaba ?

Php sürümün 5.6 olmalı, kontröl ettin mi?
Genelde ilk cpanel default ayarlarında php 5.3 versiyonunda oluyor.

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Php sürümün 5.6 olmalı, kontröl ettin mi?
Genelde ilk cpanel default ayarlarında php 5.3 versiyonunda oluyor.

Denendi, Olumsuz.

Ayrıca hiçbi kodu deiştirilmemiş bu scriptin sadece forumda daha önce paylaşılmış bloklama diye bişey vardı scriptin pinini blokluyo daha önce login sorunu düzeltme vs bişey görmüştüm forumda ordan pinig alıp güncellemiş deiştirdim hatalarini giderdim diye paylaşmış login sorunum vardi ssl sertifikasi ile ahallettim pin blok falanda deil php sürümünüde denememe rağmen olmuyo :)

Son düzenleme:

teknodunya

Yeni üye
1 Ocak 2016
33
0
Merhaba, beyler ben kurdum sorunsuz ancak admin panele girerken sorun yaşıyorum şifreleri giriyorum http 500 error veriyor
RESİM

dBPv94.png

Son düzenleme:

xSoulSxSuicide

Yeni üye
23 Ağu 2017
37
0
500 Internal Server Error
Error in Database Connection. Could not connect to Database! Please check your connection parameters. (0)
#0 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Database/Database.php(66): Wow\Database\Database->Connect('DefaultConnecti...')
#1 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Database/Database.php(53): Wow\Database\Database->__construct('DefaultConnecti...')
#2 /home/etugeeffz9ne/public_html/app/Controllers/BaseController.php(62): Wow\Database\Database::getInstance()
#3 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Core/Controller.php(73): App\Controllers\BaseController->onActionExecuting()
#4 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(260): Wow\Core\Controller->init('WowFrameworkErr...', Array)
#5 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Engine.php(411): Wow\Core\Dispatcher::dispatchRoute(Object(Wow\Net\Route), Object(Wow\Net\Request))
#6 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(196): Wow\Engine->_error(Object(Exception))
#7 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(147): Wow\Core\Dispatcher::invokeMethod(Array, Array)
#8 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(47): Wow\Core\Dispatcher::execute(Array, Array)
#9 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Engine.php(107): Wow\Core\Dispatcher->run('error', Array)
#10 /home/etugeeffz9ne/public_html/src/Wow/Engine.php(210): Wow\Engine->__call('error', Array)
#11 [internal function]: Wow\Engine->handleException(Object(Exception))
#12 {main}

hocam bu hatayı nasıl düzeltirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.